2363
I am the Doctor whether you like it, or not!
  • BoneDragon
    #1962
    Nagyon jó lett!
  • Narxis
    #1961
  • wesker24
    #1960
    Nah megjött az új egérpadom !

  • BoneDragon
    #1959
    Hát igen, fejlődött azóta a technológia. A fejhallgatók kisebbek lettek.
  • Dzsini
    #1958
    Régen és most 2:
  • Dzsini
    #1957
    Régen és most:
  • Narxis
    #1956
    haha ez jó :D
  • Dzsini
    #1955
    Csak azoknak, akik már megnézték a jubileumi részt
  • tigeroo
    #1954
    awwww
  • Fabio Capello
    #1953
    Jogos, elfelejtettem, hogy Trenzalore ilyen hosszú idő volt. Meg persze, nyilván, sose fogjuk tudni az igazat :D
  • Dzsini
    #1952
    Nem, az teljesen rendben van, közel 900 évet töltött Trenzalore-on, úgyhogy a tévés részeket nézve is 2100 körül van, plusz-mínusz egy kicsi (és ahogy említette ő se tudja igazán számon tartani)

    The thing I keep banging on about is that he doesn't know what age he is. He's lying. How could he know, unless he's marking it on a wall? He could be 8,000 years old, he could be a million. He has no clue. The calendar will give him no clues.
    Steven Moffat, SFX, May 2010.
  • Fabio Capello
    #1951
    "I lived for over 2000 years" - hajaj, megint kavarni fogunk az idővonalakkal, úgy érzem... :D
  • Narxis
    #1950
    uhh ez elég dárkos hangvételű lesz :D tetszik
  • Dzsini
    #1949
  • Fabio Capello
    #1948
    Arról nem is beszélve, hogy tele van pakolva easter-eggekkel :D
  • Dzsini
    #1947
    November 14-én, Paul McGann szülinapján tették ki, itt a topicban #1739 és utána. :)
  • Renegade
    #1946
    na, erről teljesen lemaradtam o0
  • Dzsini
    #1945
    Ez 2013-ban készült, és a jubileumi rész előtt adták le 1-2 héttel meglepetésből.

    Szerte a világon és itt a topicban is meglepődtünk rajta, mert nagy titokban készült.
  • Renegade
    #1944
    na erről nem is hallottam, mondjuk én a reboot után lettem megszállott, így ez pl nekem teljesen ismeretlen:


  • Narxis
    #1943
    Jah az jó lenne.
  • Fabio Capello
    #1942
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Őszintén, mit meg nem adnék azért, ha a Sisterhood of Karnt visszahoznák valamilyen formában
  • tigeroo
    #1941
    6 hét és új rész.

    Kép a "Deep Breath" c. elsőepizódból

  • Dzsini
    #1940
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindkét arcot fel lehet ismerni, ha máshonnan nem, innen a fejlécből - a Sisterhood of Karn se mond sokat a többségnek. Az a kikacsintás része a régi rajongóknak, a beteges félelem az időuraktól és a "Doctor no more" pedig a fő üzenet. Az átjön mindenkinek.
  • Fabio Capello
    #1939
    Ha nem látta a filmet, nem biztos hogy érteni fogja a Night of the Doctort.
  • Dzsini
    #1938
    Name of the Doctor (ez volt az évadzáró) - Night of the Doctor (rövid rész) - Day of the Doctor (jubileumi rész) - Time of the Doctor (karácsonyi zárótörténet) - 8. évad most augusztusban.

    mellé desszertnek
    An Adventure in Time and Space (doku-dráma a sorozat kezdeteiről)
    és
    The Five(ish) Doctors Reboot (avagy a régi Doktorok is jönnek szerepelni a jubileumi részben - vagy mégsem?)
  • tigeroo
    #1937
    na megnéztem a 7. évadzárót, végre benne volt az "esküszegő"


    Dzsini, hogyan tovább?:D
  • Dzsini
    #1936
  • Dzsini
    #1935
    A Nightmare in Silver is "kiszivárgott" az előző sorozatból, előfordul az ilyesmi.
  • Zero 7th
    #1934
    Kiszivárgott forgatókönyvek, vagy mi.
  • wesker24
    #1933
    Igenis értettem BoSS !
  • Dzsini
    #1932
    Tessék megnézni a P.S. című rövid kis epizódot. Kötelező (háromszor aláhúzva, kiemelve és vastag filccel bekarikázva kötelező) a 7x05 után.

    Aztán a Snowment, mint karácsonyi részt

    És utána jön a 7. évad második fele.
  • wesker24
    #1931
    Jah igy már érthető ! :D

    Gondolom a 7 évad második felében is lesznek olyan részek amit nem lesz könnyű össze rakni hogy mi hogyan is volt ? Erre kiváló példa a 6 évad ! :D
  • Fabio Capello
    #1930
    félreértetted a végét

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén szó sincs az univerzum megmentéséről, a dolog addigra már lezárult, viszont egy angyal valahogy túlélte az egész mizériát, és megérinti Rory-t, amivel visszaküldi Manhattanbe - Amy pedig Roryval szeretné leélni az életét, ezért hagyja, hogy az angyal őt is visszavigye 1938-ba, és így együtt lehetnek a halálukig. A Doktor "pusztán" arra hívja fel a figyelmét, hogy nem fogja tudni őket megmenteni, mert a paradoxonok miatt az idővonal azon része "time-locked", nem tud odamenni a Tardissal (ahogy ezt láthattad, amikor először próbáltak leszállni, gyakorlatilag lepattantak az időbuborékról.), és emiatt kéri, hogy ne menjen, Amy viszont mindenképpen menni akar = soha többet nem láthatják a másikat.
  • wesker24
    #1929
    Hát eleve nem igazán értettem ezt a részt !

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem hülyén lett megoldva hogy Amy-éknek pont az angyalok lettek a vesztük mert ugye nem volt más megoldás mert megint a szokásos dolog jön hogy különben az univerzum megint összeesik ! Kissé unom már ezt a dolgot :D. Ugye Rory-t elrabolja az egyik angyal és vissza viszi 1938-ba ahol találkozik az akkori River-rel és Rory rátalál saját magára 1938-ban ahol megtudja mi a végzete na szóval Amy és a Doktor Rory segítségégére sietnek csak ugye semmi sem megy olyan könnyen ahhoz hogy Rory elkerülje a végzetét leugornak a tetőről Amy-vel együtt ugye ezzel paradoxon jön létre a hotel és az angyal is eltűnik, látszólag minden OK de aztán mégse mert megjelenik egy újabb angyal ami szintén elrabolja Rory-t a Doktor és Amy szintén megmenti Rory-t de akkor meg New York szakad ketté mert újabb paradoxon jön létre, ezért az egyetlen megoldás az hogy Doktor hagyja hogy Amy-t elrabolja az angyal és visszavigye 1938-ba Rory-hoz és csak akkor áll helyre a rend az Univerzumban. Ez most komoly hogy így lett vége ? Nem volt más ötlet ? :D Mert igy eléggé bénán lett vége ! :D Mindegy most úgyis szünetet tartok mert most egy kissé csalódott vagyok hogy csak ilyen bagatel megoldással vetettek véget Amy történetének.
  • Fabio Capello
    #1928
    szerintem nem, mire gondolsz?
  • wesker24
    #1927
    Egyáltalán nem is nagyon értettem ezt a részt elég hülyén lett lezárva !
  • wesker24
    #1926
    Jah ezzel én is igy vagyok miután én is megnéztem az s07e05-öt ugy döntöttem hogy egy ideig hanyagolom az újabb részeket, kell egy kis idő mig kiheverem a történteket. :(
  • tigeroo
    #1925
    s07e05


    elmentek a picsába :(

    azt ígérték hogy csupa móka vár rám
  • Narxis
    #1924
    Pedig ők a legjobbak. Mindig korrektül aprították az embereket. Persze az angyalokkal meg a csönddel parásabb részeket tudtak összehozni.
  • Renegade
    #1923
    tudom, de annyira "megcsinált" minden angyalos rész, az USA, Silence komboról meg ne is beszéljünk :)