Nem a fiú-lány közötti kapcsolat, hanem az igazi barátság
  • Zillo
    #129
    Olvastam hogy megromlott a kapcsolatod a baratnoddel.Nem erzed ugy,h valktoztatni tudnatok ezen?:)

    vagy csak annyira kihasznalt,esetleg nem talaljatok meg a kozos hangot..?

    Igen,10 ev az jo sok,bar kezdetben ugye még kiskolykok voltunk,akkoriban még nem lehetnek az embernek igazi baratai,mivel nem szamit mas,csak a jatek,es a szorakozas :) Es ahogy egyutt nottunk fel,ez szepen igazi baratsagga alakult.

    Szerintem mindenkinek lehetnek igazi baratai,csak jol korulkell nezni.Mert az igaz baratok nem naprol napra teremnek melléd.Csak van neked is olyanoű baratod,akit talan eddig nem is tartottal olyan fenenagy baratodnak,megis regota ismered,es jol eltudtok beszelgetni.

    Igazabol,van még 1 baratnom,akit meg csak 2 eve ismerek,de ra még nem mondhatom,h olyan igazi barat,mert bár rengeteg idot toltunk egyutt,es hihetetlenul jol tudom magam erezni vele,mindenhova szinte egyutt jarunk,megsem tudok vele olyan oszinten beszelgetni,mint a masik baratnommel.De azon vagyok,h vele is kozvetlen legyek,es nyilt,szoval evek multan lehet h nem csak 'jatszopajtarsam' lesz,hanem Ő is a baratom.:)