138
Nem a fiú-lány közötti kapcsolat, hanem az igazi barátság
  • piros mogyi
    #138
    Találtál?
  • Renata100
    #137
    Talán ide elfér: Anyámnak van egy idegesítő barátnője, állandóan káromkodik. Majdnem mindennap felhívja, kihangosítva beszélnek. Én meg hallgatom a sok káromkodást, és ezt már nagyon unom. Gondoltam arra is már valahogy szét kéne őket választani, de ilyet mégsem tehetek meg a saját anyámmal. Tudom, hogy vannak ennél nagyobb gondok is életben, de szeretnék valahogy megoldást erre találni.
  • Bandew
    #136
    Nekem nem romlott meg a kapcsolatom a barátommal, csak az utóbbi időben rájöttem, hogy ő nem barát, inkább csak haver. Ugyanis nincs benne baráti viselkedés. Pl nem lehet benne megbízni ha fontosabb dolgokról van szó.
  • Phat Smoker
    #135
    beszéljétek át ki, hogy képzeli el a jövőjét a kapcsolatban!
  • Brigicsaj
    #134
    sztem nincs megoldás...:((
  • lalicsiga
    #133
    tré a helyzet:Barátok -->szex majd megint barát. most szitu : beleestünk egy ördögi körbe. Buli-->együtt-->külön-->buli. most külön tegnap jó buli. szenvedünk egymással, ja és a csajnak az az nekem pasija van. ez gáz. Ja és most is kívánjuk egymást!!megoldás???
  • Brigicsaj
    #132
    egy csajszi van aki még nagyon jó bnőm, mondjuk nem annyira mint az a bnőm volt akivel most "összevesztem"....
    sztem ő talán most a legjobb bnőm.......
  • Zillo
    #131
    Ertem.De gondolom van olyan ember,akiben latod a remenyt,h talan baratok lehettek,nem?Szerintem ha nyitott vagy az emberek fele,akkor biztosan talalsz majd egy igazi baratot.
  • Brigicsaj
    #130
    hát sajnos a mi barátságunkon nem lehet segíteni, többször is megbeszéltem ezt a dolgot vele, de ezek szerint nem használt semmit......:(
    és én bíztam benne hogy majd általános után is lehet hogy más más suliba megyünk de azért fogjuk tartani a kapcsolatot és nem fog rá menni a barátságunk, de ezekszerint most nem a külön suli miatt lesz vége.....
    mondjuk én tudom az okát hogy miért, de hát az hosszú és bonyorult ha leírnám nem biztos hogy megértenéd, meg amúgy is leírva lehet hogy nem is tűník olyan nagy dolognak, de átélni már sokkal másabb,........
  • Zillo
    #129
    Olvastam hogy megromlott a kapcsolatod a baratnoddel.Nem erzed ugy,h valktoztatni tudnatok ezen?:)

    vagy csak annyira kihasznalt,esetleg nem talaljatok meg a kozos hangot..?

    Igen,10 ev az jo sok,bar kezdetben ugye még kiskolykok voltunk,akkoriban még nem lehetnek az embernek igazi baratai,mivel nem szamit mas,csak a jatek,es a szorakozas :) Es ahogy egyutt nottunk fel,ez szepen igazi baratsagga alakult.

    Szerintem mindenkinek lehetnek igazi baratai,csak jol korulkell nezni.Mert az igaz baratok nem naprol napra teremnek melléd.Csak van neked is olyanoű baratod,akit talan eddig nem is tartottal olyan fenenagy baratodnak,megis regota ismered,es jol eltudtok beszelgetni.

    Igazabol,van még 1 baratnom,akit meg csak 2 eve ismerek,de ra még nem mondhatom,h olyan igazi barat,mert bár rengeteg idot toltunk egyutt,es hihetetlenul jol tudom magam erezni vele,mindenhova szinte egyutt jarunk,megsem tudok vele olyan oszinten beszelgetni,mint a masik baratnommel.De azon vagyok,h vele is kozvetlen legyek,es nyilt,szoval evek multan lehet h nem csak 'jatszopajtarsam' lesz,hanem Ő is a baratom.:)

  • Brigicsaj
    #128
    na egy ilyen bnő nekem is kéne.......de sajna még nem találtam....:(
    10 év azért szép idő...:)
  • Zillo
    #127
    En 10 eve ismerem a legjobb baratnomet,mar oviban is egyutt gyurtuk a gyurmat,altalanosba es most gimibe is egyutt jarunk.Ezalatt a 10 ev alatt mar lassan olyan Ő nekem mintha a testverem lenne,bar volt,h osszevesztunk kisebb korunkban (amolyan gyerekes civakodasok voltak),es neha még manapsag is becsusszan egy-ket vita,de olyankor rovid idon belul feladjuk a buszkesegunket es a makacssagunkat,es oszinten odamerunk allni a masik ele bocsanatot kerni.Es minden vitat elfeledtet az a 10 ev,amit egyutt toltottunk,es az a tobb 10 ev,amit még egyutt fogunk tolteni.

    Es aztkell mondjam,ez nem amolyan haver-barat kapcsolat,mert mi nem azert vagyunk egyutt,h eltoltsuk az idot,hanem azert,h egymassal toltsuk el,es megbeszeljuk a gondjainkat,es emelett még egykis gyermeki bugyutasagra is jut idö:D Mindig mindenben segitunk egymasnak,teljesen megbizom benne,es Ő is bennem.

    Hát,szamomra ezt jelenti a baratsag,es megtanultam,h nem erdemes a buszkeseg,es a makacssag miatt elveszteni egy baratot.
  • Jano
    #126
    Csitu.
  • rushman
    #125
    menj vissza gumIQtya
  • rushman
    #124
    3-4 év nem lehet egy komoly barátság alapja sztem, igazából kiismerni ennyi idő alatt még egy párkapcsolatban is nehéz egy embert. Valahol 10 év után kezdődik
  • Jano
    #123
    Pryky, zavard el Anyukádat a géptű! :@
  • Brigicsaj
    #122
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD mondom hogy nem 34 hanem 3-4 .....
  • Phat Smoker
    #121
    34 év távlatából megértem, hogy ennyire bánt a dolog :)))
  • Brigicsaj
    #120
    Hát egy hülye liba az biztos....:DDDD
    De már nem bánkódok miatta, valószínüleg neki ennyit jelentettem, hát akkor ő sem érdemli meg azt hogy szomorú legyek miatta......:)
  • Brigicsaj
    #119
    fúúú baszzus elítam, csöppet....:DDD ki maradt a két szám között a kötőjel....:DD
    szal módosítanám 3-4 évig.....:DDDDD
  • bens
    #118
    34 évig? hány éves vagy nyuszipinty? 50? : DDDDDD

    nem bánkódj már a barátnőd miatt. nem ér annyit Ő sztem h Te szomorú legyél.
    különben se lehet 1 okos csaj, ha nem akarja a barátságodat...
  • Brigicsaj
    #117
    lehet benne vmi, de akkor is fáj hogy én annak tartottam olyan 34 évig aztán most egy féléve meg egyre jobban kezdtem benne elbiztalanodni.......
  • rushman
    #116
    az igazi barátság örök, csak nem egy igazi barátságban voltál

    ilyen egyszerű a képlet
  • rushman
    #115
    muszály leredukálni a topik értelmi szintjét az életkorotok közelébe?

    back to the rubber dude's!
  • Brigicsaj
    #114
    hát most kellett utóbbi napokban meg bizonyosodnom róla hogy még az igazi barátság sem örök......:(
  • Hanga
    #113
    iiIi/
  • rezsofiz
    #111
    hülye mint egy sültpulyka.
    fsadasd
  • Hanga
    #110
    kedves, mint egy sünkutya
  • Ben C
    #109
    Jézusom bazmeg, te vagy még egy intelligens lény. 2vel kevesebb IQd lenne fotoszintetizálnál.
  • Hanga
    #108
    neked
  • rezsofiz
    #107
    szarnak szpemmeltek itt.. by
  • Hanga
    #106
    paraszt
  • Ben C
    #105
    Miért kell ennyit szpemmelni egy szaros tékért? Ez nem a gumi! Takarodás.
  • Hanga
    #104
    köszi:)jóbraát:)
  • Akos 001
    #103
    szándékosan nem írtam:D
  • Akos 001
    #102
    tiéd:)
  • Hanga
    #101
    pedig neked akartam adni:)
  • Hanga
    #100
    várólistán:)
  • Akos 001
    #99
    magam vagyok?
  • Hanga
    #98
    kié lesz????