• Butch3r
    #1474
    Köszi jah van egy menüsáv amin van 7 gomb b1,b2,b3 stb..
    és az azokhoz tartozó külön layeren az oldal. A lényeg, hogy a _root on vannak a külön layereken az oldalak frankón megcsinálva elég jol néz ki, csak az a baj, hogy ha rákattintasz a 2. gombra vagy bármelyikre akkor ugyan ugy a contact tartalom fog kiuszni a képből és bejön az adott gombhoz tartozó tartalom.. :D nem tudom hogy mondjam el de ha érdekel vagy valami elküldöm privibe a címét.

    gotoAndPlay() t használok és van stop meg minden csak az a baj, hogy valamiért akármi van a 7.menüpont tartalma fog a háttérbe úszni és nem az amit utoljára beírsz pl.. :( sajna nem tudom érthetőbben elmagyarázni. Az oldalak tartalma ( az alapja) ugyan olyna szal az sem lehet hogy valamiben különbözik a movie clip stop a végén motion tweenek stbstb ... :(

    Olyat is próbáltam ,hogy hátha az a baj hogy a layereknek ugye a 7. oldal a teteje szal a legfelső layer a 7. gomb tartalma és próbáltam azt is hogy csinálta ma 7.fölé egy üres 8. oldalt és mindig azt küldtem ki utoljára és mégis a contact tartalmat látom kiúszni :)

    Szal gáz... :( Nem tudom mi a baj lehet a felépítése nem jó az oldalnak :(

    Valaki segítsen :D Meghülyülök ettől ha nem megy és egész nap szenvedek hogy sikerüljön mindenhogy próbálom és nem megy :D :(