Land of the Dead: Road to Fiddler\'s Green
  • marcio mela
    #339
    De a játék azért tetszett.Kétszer megcsináltam.1x mediumon 1x hardon.Szinte semmi különbséget nem találtam.Az nem tetszett ha lepottyant egy zombi az amíg fel nem állt addig hiába ütöttem vagy lőttem nem sebződött.Rálőni pocsékolás volt.Azt hiszem ez volt akkor is amikor kimászott a szellőzőcsatornából meg ha mereven feküdt a földön és akkor éledt fel amikor odaértem mellé.A fegyver viszont túl sok volt.Ha 3 fegyvert tudna csak vinni a játékos az életszerűbb.Glock 17;S&W Model 29;Winchester Model 1894;Shotgun;M16;Sniper Rifle már ezek is 16kg lőszer nélkül és ha belegondolok hogy néz ki valaki ennyi fegyverrel az elég vicces.Meg a zombiknak rengeteg ikertestvére volt.Negyed óra alatt az összeset meglehetett ismerni.És rövid volt a játék meg a hullák ha már igán hullák lettek azok eltüntek.Borzalom.Mégis már nem is tudom melyik játékon féltem ennyit.Megállni fülelni most az én lépteim hallom vagy valaki jön.De az is jó volt amikor hirtelen felgyorsult valamelyik és hipp hopp ott termett.Nekem ilyen játékra van szükségem.Kár,hogy nem találok.