• Su0my
    #104
    Nekem senki ne mondja, hogy ha egy kolosszális hibát nem bírnak észrevenni (még ha beta is), akkor nem balfékek ülnek ott a gépek előtt a Microsoftnál. A másik meg tényleg jó lenne, ha vitázni lehetne és ha 1 többé-kevésbé igaz állítás hangzik el (még ha kellemetlen is az igazság), akkor azt elviselni, nem elküldeni oda a másikat ahova pl archkovennek kéne mennie. Komolyan, most a Vistás meg az Anti Firefoxos(nem hiszem, hogy használtál eddig Firefoxot, de megérdemled az Explorert, hadd támadják a rendszered, remélem bajod lesz belőle) meg a - 612421352516 IQ-s archkoven miért szól be (meg én most miért nyilvánítok ilyen jellegű véleményt, de nagyon felhúzott)-ha legközelebb bárki csak annyit tud hozzátenni bármilyen témához, hogy lúzer, meg láma, meg nekem van pénzem, az legyen oly kedves és menjen az 1ik csetoldalra és ott élje ki magát a Húdeokosügyesésszépvagyok topikban...De tökmind1, ez az átlagember, akinek megmondják mit csináljon és el is hiszi, hogy az a jó. Én nem tudni magyar beszélni:)