Kedvenc mesefilmek a múltból...
  • Velvetvamp
    #184
    Sziasztok!

    Nekem rengeteg kedvenc mesém volt, általában azok, amiket senki sem ismer. :D Például az Ico a bátor lovacska, Kissyfur, emlékszem még A fehér tevére (nem tudom ki ismeri, eddig a fórumot olvasgatva sehol sem láttam megemlítve, sőt még a google-ban rákeresve sem találtam, lehet hogy nem is ez a címe :P)

    Viszont van két mesesorozat, amikből csak pár homályos kép maradt meg, és ha jól emlékszem a Minimaxon mentek.
    Az első mintha egy sünicsaládról szólt volna, akik az erdőben laktak. Egy epizódra emlékszem , amikor a sünikislány nem akart iskolába menni, és betegnek tettette magát úgy, hogy a lázmérőt a lámpához tartotta, vagy valami hasonló. :P

    A másik mese szinte teljes homályba vész. Már azt sem tudom milyen állatkákról szólt, de volt két főszereplő; egy fiú meg egy lány, akiknek a nevük hasonlóan hangzott, és a címben is a nevük szerepelt. Mintha egy részben a kislányállatka egy barlangban rekedt, de aztán a fiúka megmentette... Kábé 10 éve mehetett a Minimaxon...
    Hát ha ebből a zagyvaságból valakinek támad akármilyen asszociációja, csak szóljon, és előre is köszönöm! ^^ :)