• Fenjoy
    #50
    "Fenjoy: kicsit mélyebbre kéne ásnod, hogy megtaláld a MS-ellenpártiság valódi okait. Valahol a nyolcvanas években kell kezdened a kutatást, és meg kéne ismerned egy elég eseménydús (plagizálásokból, átverésekből, be nem tartott ígéretekből álló) történetet. A Winfóbia - ahogy Te említed - nem az operációs rendszer ellen szól elsősorban, hanem az MS által képviselt, másokat élni nem hagyó multikapitalizmust ítéli el."


    :) ... nem ások én sehova sem:) Most komolyan nagyon kevesen vannak igazi tényeknek a birtokában hogy megítéljenek egy céget... ezért is lett "divat" szidni ... mennyivel könnyebb ez mint utána gondolni a dolgoknak:) az üzleti világban elég sokan nem tartották be az igéretüket, ez nem a MicroSoft különlegessége:) A win-fóbia , legalábbis mikor szidják nekem mindig az jön le hogy összehasonlítás van a Linux-Win között... amugy meg az a másokat élni nem hagyó szöveg, nem bántásként, de kapatalizmusban az a szép, hogy mindenki mutassa meg mirre képes...ergo másnak is áll a zázsló de igaz, könnyebb panaszkodni jaj MicroSoft miatt van, elnyomnak etc... de igazából nincs komoly alternatíva... én így láttom "ásás" nélkül is:)
    Elnézést ha megbántottam bárkit is

    :)