1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Roger6
    #1080
    A büntetőpontot megérdemeltem, nem kellene lesüllyedni egyes emberek szintjére.

    Nos, kedves Effe88! Nézzük vissza az elmúlt 50 hsz-t pl., hogy te mennyi tippet, segítséget, tanácsot adtál a trollkodáson kívül, és én mennyit.

    Ki is keresem gyorsan.

    Roger6 (én):
    - #26195 házilag lehet gyártani gurtnit használt övből
    - #26194 C Vitamin a legfontosabb
    - #26184 Monohidrát tipp
    - #26146 Étrendem
    - #26134 Combfilé tipp
    - comb kérdések


    Effe88 (te):
    Semmi, nulla, zéró.

    Menjünk visszább akkor, hátha...

    Egészen a #25910-es hsz-ig néztem vissza, EGYETLEN építő jellegű hozzászólásod nincs! 1.000 hozzászólásból! Minek jársz te egyáltalán oda? A #25910-es hsz-ed is arról szól, hogy te beszélni akarsz a szteroidokról, és mi vagyunk a hülyék, hogy nem hagyjuk. Ha ez kettős mérce, akkor bizony ez van. UltraZord haverod meg(nem zárom ki hogy alreg-ed)jobb is hogy nincs, a mínuszoláson kívül semmi értelmeset nem csinált. Mondjuk te sem.

    És ha én vagyok a troll, amiért az ilyen embereket elhajtom, akik 1.000 hozzászólás óta nem képesek egy értelmes mondatot kinyögni, akkor megérdemlem. Remélem Jazzy hamar kész lesz a tervével...

    További szép hétvégét mindenkinek!