1261
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • jazzy
    #1101
    Az eszedbe sem jut, hogy nincs igazad.

    Cifu #1094 #1095 ezeket a plusszolókat, minuszolókat ha gondolod elküldhetnéd a levesbe, mind poruljartal regje, talán effe nem, de már kezdem azt hinni, hogy ő is.
  • poruljartal
    #1100
    Én írtam a moderátorkukacra, de hetek óta válaszra sem méltattak, sőt az oldal üzemeltetőinek is a [email protected].
    Gondolom ugyan az a bagázs vezeti mint ezt a moderációt, így totál felesleges.
  • [NST]Cifu
    #1099
    Én viszont kaptam ilyen jogot, és élek is vele...
  • jazzy
    #1098
    "Indokolatlan törlések, személyeskedés stb. esetén panasszal szintén a [email protected] címre lehet fordulni. Részletes indoklás nélküli tiltakozásokat nem veszünk figyelembe. "

    Amennyiben a régi regeddel már nem tudsz belépni, mert elmulasztottad az E-mail címed megváltoztatását, amire egyébként több felszólítás érkezett és több heted volt, akkor regisztrálj 1 normális nicket és minden további nélkül beszélgethetsz ott. Se én, se más nem tudjuk ellenőrizni, hogy az vagy-e, akit leírtál, hogy vagy, de nem hiszem, hogy a hétköznapokban jó néven vennéd ha ilyen néven hívnának.
  • puncifing
    #1097
    mekkora már hogy kitörölsz mindent amit én írok és amit nekem írnak... mi jogod van ehhez? kaptál egy kis "hatalmat" és visszaélsz vele... sehol nem látom hogy szabályozhatod ki milyen néven írhat
  • puncifing
    #1096
    ez a legnagyobb gondod?
  • jazzy
    #1095
    Ha akarod kiírom, hogy ilyen néven nem lehet kommentelni. Azért egy szintet tartsunk már meg, ez nem a gumiszoba.
  • puncifing
    #1094
    üdv. a testépítős topikban folyton törlik a kommentemet. azt hiszik hogy alreg vagyok? az én eredeti nick-em 5m0k3sh0w, csak amióta az email-es rendszer van nem tudok belépni, mert nem tudom milyen email címen regisztráltam. a nevem miatt törölnek? azt hiszik trollkodok? nincs kiírva hogy nem lehet ez a nevem... ha valaki meg tudná mondani a 5m0k3sh0w email címem akkor belépek azzal :D
  • [NST]Cifu
    #1093
    Először is: A troll repült.
    Másodszor: Nyafogni lehet Jazzy, de aki ugyanúgy viselkedik, mint az, akire fújtok, akkor ugyanazt az elbánást kapja. Pont.
    Nem reagálni kell rá, hanem jelenteni. A többit eldöntik a modik. Nem érdekel ki mióta van itt, az sem jogosítsa fel, hogy többnek képzelje magát. Ha nem tud viselkedni, akkor ő is kapja a pontot/bant.
    Harmadszor: A modik döntési jogköre az, hogy mire hogyan reagálnak. Jó döntés nincs, mindig lesz, aki elégedetlenkedik. Elfogadod a modi döntését, és kész. Pont.
    Nagyszerűen lehet a partvonalról ugatni, de olykor egy picit el kellene gondolkozni, hogy a TE szemszögedből mi hogy néz ki, és MÁS szemszögéből mi hogy néz ki. Hykao, Gabber, Borg, Pheel és a többiek sem ok nélkül léptek le, vagy adták le a modi jogkört. Egy iszonyú fapados moderátori eszköztárral tarts rendet, nulla elismerés (még Hykao és Pheel is folyton anyázva volt, pedig ők aztán tényleg mindent hatszor megrágtak), és állandó anyázás mellett úgy, hogy a szabadidődet áldozod fel a moderáláskor (mókás dolog negyed-fél órákat olvasni olyan topicokat, ami amúgy rohadtul nem érdekel, hogy eldöntsd, milyen büntetést érdemel (vagy érdemel-e egyáltalán) valaki).
  • jazzy
    #1092
    Próbálkoztam már, fölösleges. Itt is ugatnak, a moderátoroknak is beugatnak, ennek ellenére ugyanannyi pontot kapnak mint te, vagy csuszi, akik évek óta hasznosak vagytok és jelen vagytok. Hiába járatom a pofámat, hogy az összképet kell nézni, ez van. Mondom, akik régen itt moderáltak, nem globálisan az egész fórumon, azok nincsenek jelen. Hykao, Gabber Saviola, azért remélem még visszatérnek. A többi modnak már tele van a fasza.
  • Roger6
    #1091
    Továbbá ezért kaptam is privátot, hogy milyen buta senkiházi vagyok, hogy jelentem a trollokat. Értem. Szóval szerintük más írhat ide ilyen ügyben, én nem.
  • Roger6
    #1090
    Troll a testépítő topicban. Soha nem láttam még ott amúgy, de mínuszolgatni azt tud.
  • Effe88
    #1089
    woondy
  • Roger6
    #1088
    Gábor? FAIL XDDD
    Peace
  • Effe88
    #1087
    Jól van gábor. Legyen béke.Jó bringázást.
  • Roger6
    #1086
    Most is erről beszélsz, semmi másról- nem tűnt fel? Kész vagy ember. Na mentem bringázni pár órát, kurva jó idő van.
  • Effe88
    #1085
    "Nem vagy észnél ember, hogy a koxos témát erőlteted"
    ki erőlteti:D:D:D??
    volt egy kérdés a hg-kérdezte arra válaszoltam
    "+1 szerintem legyen
    "bár engem nem érdekel nem kokszolok de szerintem mehessen ez a téma is(persze árulás meg ilyen direkt linkek, hogy hol lehessen venni az ne...)" ez aztán hatalmas erőltetés:D:D:D
    istenem:D:D:DDDDDDDDDDDDD


    "Nehogy már egy illegális dologról egy hivatalos fórumon kelljen szavazni, hogy beszélhetünk-e róla!" ezt jazzytól kérdezd meg:)
  • Roger6
    #1084
    "most ebbe mi volt a lehülyézés, el vagy te tévedve" - Akinek nem inge...

    Szavazás 5 alreggel = értelmetlen, akkor is kitárgyaltuk (nem beszélve arról, hogy olyan adtak mínuszokat, akik soha nem is szóltak hozzá a testépítés topicban, na ennek marha sok értelme lenne). A szteroid illegális, nem értem mit nem lehet ezen felfogni (árusítása). Nem akarunk erről beszélni, ahogy arról sem, hogy tegyünk el láb alól nyom nélkül valakit, nem is értem, ezt miért nem lehet elfogadni. Mondtuk többen is hogy irány a saját fórum, létrehozol egy szteroidos topicot, és mehet bele amit akartok. Nehogy már egy illegális dologról egy hivatalos fórumon kelljen szavazni, hogy beszélhetünk-e róla!

    És te azon pörögj, hogy miért nem tudsz egy értelmes kommentet írni, de a szteroid témában meg vered a melled? Ez kész...

    Nem vagy észnél ember, hogy a koxos témát erőlteted, de 1.000 hozzászólás alatt egy olyat nem tudtál írni, ami bármiféle segítőkész emberi hajlamra vallana! Ez szégyen mindamellett, hogy a koxos témás meg nyomod. Vicc.

    Én a témát lezártam magamban, lehet velem értelmesen beszélni pont annyira, mint amennyire értelmes a vitapartnerem hozzászólása, kezdeményezése.
  • Effe88
    #1083
    Ezt írta jazzy: "Szerk: Tudjátok mit, ha megszavazzátok tőlem lehet itt róla szó, közös döntés alapján írtam ki, hogy ne legyen ez itt téma. Szavazzatok és akkor kiszedem a feliratot a bannerból. De honnan lehet venni mennyiért stb továbbra is törölve lesz." #25904

    válaszok:#25905,#25907, #25910
  • Effe88
    #1082
    Na megint megy a csúsztatás.De nem is érdekel.Leszarom csináljtáok.
    Viszont a szterodi témáról ennyit írtam.

    "+1 szerintem legyen
    bár engem nem érdekel nem kokszolok de szerintem mehessen ez a téma is(persze árulás meg ilyen direkt linkek, hogy hol lehessen venni az ne...)

    engem nem zavar a téma aki akarja csinálja
    nem tudom mit kell itt prűdködni "
    most ebbe mi volt a lehülyézés, el vagy te tévedve

    jazzy vetette fel, hogy akkor szavazzuk meg, erre i lett, még egy páran megszavaztuk, hogy elfér itt(darkhorse,attila88, én stb...)
    Erre a hg mit csinált.Semmit.Letojta nagy ívbe.Csak akkor azt nem tudom miért kérdezett meg minket.Ja tudom, ha roger6 é csuszi nem mond igent akkor nem lehet semmit se csinálni.Mert csak ők számítanak a többiek le vannak sz*rva.
    Ultrazord meg nem az alregem, nyugodtan megkérdezheted a Cifut is.Nincs is alregem.Szóval nem kéne rágalmaznod.
  • [NST]Cifu
    #1081
    Ezt én is megfigyeltem, de ezért írtam a topicba figyelmeztetésnek azt, amit.
  • Roger6
    #1080
    A büntetőpontot megérdemeltem, nem kellene lesüllyedni egyes emberek szintjére.

    Nos, kedves Effe88! Nézzük vissza az elmúlt 50 hsz-t pl., hogy te mennyi tippet, segítséget, tanácsot adtál a trollkodáson kívül, és én mennyit.

    Ki is keresem gyorsan.

    Roger6 (én):
    - #26195 házilag lehet gyártani gurtnit használt övből
    - #26194 C Vitamin a legfontosabb
    - #26184 Monohidrát tipp
    - #26146 Étrendem
    - #26134 Combfilé tipp
    - comb kérdések


    Effe88 (te):
    Semmi, nulla, zéró.

    Menjünk visszább akkor, hátha...

    Egészen a #25910-es hsz-ig néztem vissza, EGYETLEN építő jellegű hozzászólásod nincs! 1.000 hozzászólásból! Minek jársz te egyáltalán oda? A #25910-es hsz-ed is arról szól, hogy te beszélni akarsz a szteroidokról, és mi vagyunk a hülyék, hogy nem hagyjuk. Ha ez kettős mérce, akkor bizony ez van. UltraZord haverod meg(nem zárom ki hogy alreg-ed)jobb is hogy nincs, a mínuszoláson kívül semmi értelmeset nem csinált. Mondjuk te sem.

    És ha én vagyok a troll, amiért az ilyen embereket elhajtom, akik 1.000 hozzászólás óta nem képesek egy értelmes mondatot kinyögni, akkor megérdemlem. Remélem Jazzy hamar kész lesz a tervével...

    További szép hétvégét mindenkinek!
  • [NST]Cifu
    #1079
    Nagyon borzasztó tényleg. Egymást szapuljátok, beleköttök az élő fába is, utána meg meg vannak lepődve, hogy a másik ugyanebben a hangnemben reagál. Hogy mik vannak...

    Effe88, Roger6 és Csuszi kapott két-két pontot. Ha ilyen hangnemben folytatják, kapják a bant. Próbáljatok meg a témával foglalkozni, és nem a másikkal. Ultra belőled meg elegem van, nulla értéket adsz hozzá a fórumhoz, de mindenhol csak veled van a baj. Keres másik homokozót...
  • Effe88
    #1078
    borzasztó mi megy
    hg-meg ezeket nem jelentgeti érdekes, csak ha én írok vagy te írsz valamit, azt egyből
    elég keményen megy a kettősmérce
    a haverjainak mindent szabad,
  • UltraZord
    #1077
    Testépítés topik
    személyeskedés, bárkinek is szól, sok már a hiszti ott, de nagyon
  • Effe88
    #1076
    Testépítés topik
    #26174 személyeskedik
  • UltraZord
    #1075
    Egyet kell, hogy értsek, szerintem roger9 és jazzy az akivel gond van a topikban.
  • Effe88
    #1074
    "Gyakorlatilag minden hozzászólásában provokál, mióta a topicban van provokál, többször töröltem, figyelmeztettem, még privátban is, semmi."

    Ez így nem igaz.Egyszer nem figyelmeztettél.(igaz nem is lett volna miért)Ja és senkit nem provokálok, roger is ugyan ezt csinálja ha megfigyeled.Érdekes valahogy mindig őt találják meg.Elég érdekes stílusa van.Én mindenkinek segítettem szóval ne hazudgáljál.Köszönöm.
  • jazzy
    #1073
    Szerintem nincs itt mod, mert az előzőekre is csak privát után kaptam segítséget és nem akarom mindig zaklatni privátban. Már rég kirakattam volna különben, UltraZord is poruljartal alregje, már azt is jelentettem, Effe akit linkeltél is csak kötözködik.. ez van, látod én próbálkoztam.

    De beírom neked:

    Testépítés topic - Effe88 - Gyakorlatilag minden hozzászólásában provokál, mióta a topicban van provokál, többször töröltem, figyelmeztettem, még privátban is, semmi.
  • tigeroo
    #1072
    őrá is lehetne szólni, már idegesítő a provokációja
  • poruljartal
    #1071
    szerintem törölnöd kéne, mert így másokat is bevonsz az acsarkodásba, ha nem. Ezért van házigazda. Nem azért, hogy visszaélj vele.
  • jazzy
    #1070
    Én azért jelentgetek, hátha egyszer betéved erre is egy moderátor:

    Testépítés topic

    Retsu - pl #26010 - #26012 megállás nélkül provokáló hszeket ír. Testépítőket fikáz direkt a topicban, fenyegetőzik (privátban is, de sajnos ezzel nem foglalkoztok), többször fel lett már szólítva topicban is és privátban is, hogy ezért fölösleges bejárni. Elsősorban Rogert ingerli, akiről tudja, hogy úgyis visszaszól, mert nem bírja ki. Neki is van egy stílusa, viszont hasznos tanácsokkal látja el az embereket és csak a provokálást kapja ettől a delikvenstől.

    Majd most indul a flame, nem törlök, megvárok 1 moderátort. Még a #1065 -re is várnék.
  • banok
    #1069
    A Netes sport tv-k bannerjében a két linket ki kéne cserélni a wiziwig.tv -re (A myp2p.eu már tavaly ősszel megszűnt és a wiziwig a "hivatalos" jogutódja) és a banok.try.hu -ra (a stream.try.hu megszűnt).
  • jazzy
    #1068
    Továbbra is kéne egy mod.
  • poruljartal
    #1067
    Érdemes a modinak végig olvasnia a beszélgetés további folyását, egyesek milyen normálisan állnak a témához. Mármint a szterioidokról való beszélgetésre gondolok. Részemről az zavar, hogy személyeskednek továbbra is, mert azt lehet.

    Előre is kösz.
  • poruljartal
    #1066
    jazzy ezt te is tudod, hogy nem igaz, csak fáj neked az igazság, egy mínuszt hagy nyomjak a számomra feleslegesnek, vagy személyeskedésnek tűnő kommentekre.


    Testépítés topik

    #25896
    #25895

    és külön kiemelném ezt a hsz-t a házigazdától:
    #25894

    aki személyes ellentét függvényében helyezi kilátásba a topikban való normális beszélgetést... nekem ez kicsit fura, hogy így belakja a házigazda a topikot és irányítja a normális beszélgetést.
  • jazzy
    #1065
    Testépítés topic

    poruljartal folytatja az alregekkel leminuszolós pályafutását: #25938, #25928, #25917, #25906.

    Kérném újbóli kitiltását, köszönöm.
  • jazzy
    #1064
    Testépítés topic #25852

    Nem elég, hogy ki van írva a banner alá, már nagyon sokszor kértem, felszólítottam mindenkit, hogy a szteroid témát mellőzzék, mert ha bejön egy kezdő jó lenne ha nem ezt látná. Erre tessék, belinkel egy olyat ahol még venni is lehet. Kérném a pontozását, köszönöm.
  • Dean Winchester
    #1063
    fogadás topicban, reklám!
    egyébként a filmek amiket most láttunk , arsenal topicban is megy a reklám
  • Rehom
    #1062
    BANT neki SNICKER ! #53938
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1197808379