1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Dean Winchester
    #1018
    ebben igazat adok neked csak nekem ez volt a problémám, hogy egyszer beszóltál ok majd folytattad és én hg létemre nem töröltem egyből az üzeneted hanem szépen megkértelek hogy ne szóljunk be a másiknak főleg nem olyan dologért ami bőven elfér a topicban. Erre meg visszaszóltok nekem,hogy én ne szóljak be pedig csak hg kötelességem végeztem. Máskor is előfordult ehhez hasonló eset akkor weedet basztatta valaki, hogy milyen szerencsétlen...stb már a vicces kategóriát kimerítette (mert semmi smile sem volt benne) akkor is szóltam a srácnak ,hogy fejezze már be mert nem vicces amit művel. Érdekes akkor ő ezt meg tudta érteni és nem támadásnak vette a "figyelmeztetést, kérést". Ennyit szerettem volna még.