1261
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Dean Winchester
    #1021
    ha már kéréseknél tartunk akkor én meg annyit kérek, hogy ha szólok valamiért akkor azt nem kell egyből támadásnak venni...
    és ha valaki offolni akar akkor tegye, eddig is meg volt engedve a minimális off de erre ott az off topic, spoiler tag, chat.
    A chat is főleg az off miatt került be a topicba, hogy aki akarja ott bőven kiélheti magát.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    " bezzeg vesztest nem rakod be" - ezt te nyomtad shepnek anno egyet értettél velem, hogy milyen dolog az amit ő művel,hogy csak a nyerts szelvényt teszi be, szóval ezért pláne nem értelek! te mondhatod másnak de ha te kapod az nem jó? De nem fogom ezt nyomni mint ahogyan azt az utóbbi időben sem tettem. pl. az elmúlt 3 hétben egy rossz szót sem szóltam. Az viszont nagy kérés ha már fogadsz és képet fogsz berakni a nyereményről akkor a fogadást követően tedd be egyből? Hátha másnak ezzel tudnál egy jó tippet adni, talán más is megrakja...
    Sokan így cselekednek, nem mondom(!!) hogy tégy így csak ha tudod szerintem sokan örülnének neki, annak fényében ,hogy gólt lő csapat témában mennyire otthon vagy...
    pl. én meg az over fogadásban vagyok jó, múltkor pár emberrel pont ezt nyomtuk. én mondtam mit rakok és volt ,hogy más is rakta mert látta hogy az nap amire raktam azok közül 99%ban minden jött - persze ilyen jó sose voltam még :D) - és ugye ez sportfogadáshoz tartozott de direkt nem a topicot szemeteltük tele ezzel hanem inkább a chatben társalogtunk.

    a topic célja egyébként egymás segítése lenne. Mérkőzésekről osszunk meg infót, tippet adjunk, ezt megbeszélni, véleményezni , cáfolni a tippeket. (érvekkel akár) például az is szimpatikus volt mikor a topicba jöveteled kezdetén írogattad ,hogy 5 m.n.k.g - ilyeneket írtál adott csapatokhoz (én nem rakok ilyenre de szerintem van pár emberke akinek ez nagyon hasznos infó lehet)

  • Effe88
    #1020
    Természetesen így van!Én annyit kérek ne törölje az üzijeimet ha valami olyat írtam azt én vállalom és ha olyan akkor megkapom érte a büntit...tisztába vagyok vele.
    Illetve még annyit velem ne kötekedjen ha esetleg berakok egy nyereményt nincs szükségem a fikázó hozzá szólásaira,hogy"bezzeg a vesztest nem rakod be stb....." ilyenekre nincs szükségem ezért nem is rakok már be semmit szinte.
    Ennyit kérek én nem fogok írni neki meg fikázni.
  • Efreet
    #1019
    Azért kettőn áll a vásár, nektek is tiszteletben kell tartani azt, hogy a topicnak nem véletlenül van offtopicja és működő chatje.
  • Dean Winchester
    #1018
    ebben igazat adok neked csak nekem ez volt a problémám, hogy egyszer beszóltál ok majd folytattad és én hg létemre nem töröltem egyből az üzeneted hanem szépen megkértelek hogy ne szóljunk be a másiknak főleg nem olyan dologért ami bőven elfér a topicban. Erre meg visszaszóltok nekem,hogy én ne szóljak be pedig csak hg kötelességem végeztem. Máskor is előfordult ehhez hasonló eset akkor weedet basztatta valaki, hogy milyen szerencsétlen...stb már a vicces kategóriát kimerítette (mert semmi smile sem volt benne) akkor is szóltam a srácnak ,hogy fejezze már be mert nem vicces amit művel. Érdekes akkor ő ezt meg tudta érteni és nem támadásnak vette a "figyelmeztetést, kérést". Ennyit szerettem volna még.
  • Effe88
    #1017
    jó tudod mit...legyen vége...
    Efreet megírta a dolgod #1014- szerintem ha tiszteletbe tartod illetve betartod akkor szerintem a jövőben nem lesznek ilyen gondok.Szerintem ennyire egyszerű a szitu.
  • Dean Winchester
    #1016
    nem akartam neked válaszolni de érdekes, hogy csak te neked nem tetszik az egész.
    Szomferit megkértem ne reklámozza már az órás üzletét annyiszor és nem volt felháborodva...
    volt egy illető aki külső oldalt reklámozott ( ha hagyom a topicba kapja a büntetőpontot) töröltem az üzijét és privátban elmondtam neki mi a szitu --- még meg is köszönte, elnézést kért. Rengetegen kérték ,hogy zárjalak ki a topicból de nem tettem.. Azért szerintem ezek se véletlen egybe esések.
    Pár hozzászólás erejéig ha megy az off bőven jó de ha már oldalak tartalmaznak off hozzászólást és kérlek ,hogy személyes ügyeket az off topicba tárgyalja meg az illető és még neki áll feljebb mert meg merem kérni valamire? Hol élünk?!
    De mind1, tudom velem van a baj :) Beismerem, hogy néha balfasz vagyok. De azt meg kikérem, hogy a dean féle törölgetés, mert ami nem igaz azt nem fogom vállalni.
  • Effe88
    #1015
    Persze, hogy panaszollak mikor beindítod a törlés rendszert dean módra.Pedig meg lett beszélve ,hogy nem törölsz majd a modik eldöntik kinek mi jár. Igazából engem meg másokat is ez zavart, illetve a beszólogatások amit magadnak előszeretettel megengedtél bezzeg ha más csinálta akkor rögtön off stb volt.
  • Efreet
    #1014
    Visszaállítom a HG jogodat, de nem szeretném, ha több ilyen, az elfogultságodról és a törölgetésről szóló hozzászólásokkal lenne tele a moderátori topic.
    A moderáció maradjon a moderátorok dolga, és ha valamit valamelyikünk nem töröl, akkor az nem azt jelenti, hogy te nekieshetsz - a törlés gombot nem erre találták ki.
  • Dean Winchester
    #1013
    Nem is vált le a közösség.
    2 ember miatt képesek voltatok elvenni a hg jogot? Amit tettem a topicért ennyit nem kaphatok, hogy a bannerben található személyes dolgaimat kivegyem? 2 napot kértem semmi többet! mivel most jelen vagyok akkor 5 percet kérek és nem többet. Kiírom a topic fejlécébe, hogy új hg-t kell választani vagy valami (azt majd módosítod ahogy akarod)

    Máskor is volt ,hogy igazam volt a "kivételesen" az nyelvbotlás vagy nem tudom.
    Igazándiból effe szokott panaszolni engem (de ő rá meg több ember is panaszkodott már - sokan kerestek privátba hogy tegyem ki de nem tettem még azelőtt sem mikor még nem tudtam ,hogy a tiltó szkriptet nem lehet használni.
  • Efreet
    #1012
    "kivételesen most igazam volt. " - tehát máskor nem? Akkor főleg ideje volt ennek.
    Rengetegszer jött már panasz rád amiatt, mert nem hagyod a fórumozókat nyugodtan beszélgetni, akár offolni is, rögtön rájuk szólsz, törölgetsz (saját hozzászólást, másokét is), próbálsz katonás rendet tartani, ami ellen már tucatnyi felszólalás volt. Többször megbeszéltük, legutóbb januárban, hogy te is, és mások is megpróbálják magukat tartani egy megegyezéshez. Nekik sem sikerült teljesen, de neked sem, ismét elővetted a régi, kritizált módszereidet.
    A fórumban válasszatok újra házigazdát, ha a többség szívesen lát újra ebben a szerepben, akkor visszaállítom a jogosultságod.
  • Dean Winchester
    #1011
    ugyanattól a max. két embertől ami nem mellékes... (ezt is mérlegelni kellene...) Azt sem értem, hogy ha folyamatosan két emberrel van a baj, esetleg a közösség többsége nem szereti őt azaz őt raknák ki akkor azt miért nem lehet megoldani?
    Érted mire gondolok remélem! Tehát ezek szerint egyoldalú ez is. Ha két embernek baja van velem akkor én vagyok a rossz ám ha a két emberrel van baja több embernek akkor az nem probléma?
    de ezek szerint azelőtt is én voltam a farok csak mert szóltam nekik , hogy ne offoljanak és ennek ellenére folytatták. (mondjuk ez nincs a topicban de képpel tudom bizonyítani, hogy akkor pont úgy cselekedtem ahogy megbeszéltük.
    Egy üzenet, hogy ne offoljanak majd jött rá vagy 40 hozzászólásnyi üzenet ami szándékos off, flamkeltés volt (1szer nem szóltam vissza!!!). Ez szomorú számomra,hogy ezt nem is kéred. Mert ha látnád akkor rájönnél, hogy kivételesen most igazam volt.
    ha valami oknál fogva másik hg lesz akkor 2 nap türelmi időt kérnék, hogy a bannerben található saját dolgaimat eltakarítsam.- ez nem csak a jelenre vonatkozik hanem bármikorra és bárhol.
  • Efreet
    #1010
    Szerintem már sokszor megbeszéltük, hogy milyen módon kellene viselkedned házigazdaként, és most sokadszor is ugyanaz a baj veled, ugyanazok a panaszok veled szemben. Ezek alapján képtelen vagy egy egyszerű egyezséget betartani.

    Felkérném a topic közösségét, hogy ha úgy érzi szükséges, válasszon új házigazdát.
  • Dean Winchester
    #1009
    mert csak az utolsó adagot raktam be a többit nem , leírtam érthetően :D Ha egy modi kéri akkor neki megmutatom a többit is...
    nem tudom mit értetlenkedsz... - többet itt nem vagyok hajlandó válaszolni -
  • Effe88
    #1008
    Akkor fuss neki az üzenet értelmezésnek nem tudom hány éves lehetsz de szerintem egy 8 általánossal rendelkező is megérti, hogy mit írtam:)
    Szóval ha minden megvan képen amit álítotál akkor miért csak ezek vannak rajta:
    Érdekes a te kirohanásaid amit a Demonsss felé intéztél valahogy nem található meg a képeken:)
    Légy Fair!!!
  • Dean Winchester
    #1007
    akkor fuss neki az üzenet értelmezésének... nem tudom hány éves lehetsz de szerintem egy 10 éves is érti mit jelent az ,hogy " utolsó pár sor" azaz nem a teljes mai adag csak az utolsó nyomat. esetleg azt se tudod mit jelent,hogy ha kell meg tudom mutatni a modiknak? Ennél érthetőbben sajnos nem tudom leírni :(
  • Effe88
    #1006
    Ne haragudj ez messze nem korrekt és a teljes!!!
    a te üzidet melyben a Demonsss le k nyáztad S::S:S az nincs is rajta ....
    inkorrekt vagy illetve a kötekedésed sincs rajta amikor lefitymáltad a demonss tippjét
    Légy fair!!!
  • Dean Winchester
    #1005
    Mivel nem jelzett vissza senki így töröltem a hsz-kat. A törölt üzenetekről képet készítettem ,ha kell meg tudom mutatni. Nem bírtam azt az okádékot ott hagyni, sorry...Az utolsó (mai) pár sor a fogadás, off topicban megtalálható.
  • Dean Winchester
    #1004
    még mindig off...
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1059849103&no=176913
  • Dean Winchester
    #1003
    egy privátot írtam erre...
  • Effe88
    #1002
    nana
    kettősmérce van kőkeményen a topikba
    azaz nekem semmit nem lehet esetleg rá se szólhatok arra aki offol másnak meg ugye mindent lehet pl, weed fegyver,kocsi stb off
    szomferinek videókat linkelni zene stb, óra flém stb szóval nekem ez nem tetszik kérem szépen:)
  • Dean Winchester
    #1001
    "had írjam már le hogy ha nem oda való dolog van lécci:)"
    erről van szó, és aztán meg te kérted ,hogy a "számodra nem oda való dolgot" csak nyomja... - saját magadat hazudtolod meg-
    megnézhetjük ki folytatta az offot, ki offolt egész vég a topicban :)

    mondjuk azt basztam el ,hogy itt feleslegesen "jártatom a szám"... :D
  • Effe88
    #1000
    én nem offoltam
    had írjam már le hogy ha nem oda való dolog van lécci:)
    ennyi lett volna csak aztán folytattad amúgy meg bármit írok valami fika jön felőled felém bármi,(tudom üldözési mániám van stb...:))
    most se én kezdtem az offot még is engem linkelgetsz:)
    na szép napot
    jó munkát holnapra:)
  • Dean Winchester
    #999
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1059849103&no=176862
    további off.. de szerintem a kezdő hozzászólástól kezdve nyugodtan olvashatnak a kedves modik... amit megjósoltam pár barom tovább fogja folytatni az offot, mi sem történt másként :(

    mind1. hg jogomnál fogva most nem töröltem, egy felszólítást meg tettem ami nem talált hallgató fülekre... sajnálom
  • Dean Winchester
    #998
    igen weedé tényleg offos, gratulálok!

    "nnnabammeg annyira belemerültem az új stukkerembe, hogy még fogadni is elfelejtettem :D lesz később még valami, amit van esély eltalálni?"

    leírta miért nem fogadott ma és??? ellenben te full offot követsz el.
    én hsz-m off? Igen mert a hg vagyok és szólni akartam ,hogy legközelebb ha ilyen van akkor ne így cselekedj. Házigazdai jogomból adódóan cselekedtem és nem töröltem semmi üzenetet. Ahogy megjósoltam megint csatlakoztak hozzád majd -ahogy már leírtam- direkt indítottad el az off áradatot :)
  • demonsss
    #997
    Gratulálok !
  • Effe88
    #996
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1059849103&no=176824
  • Effe88
    #995
    nana ez így nem teljesen korrekt
    eleve a weedét is beírhattad volna hiszem mi értelme volt beírnia hogy stukkert vett és hogy mennyire tetszik neki???:)

    ja illetve a te offos hozzászólásodat is beírhattad volna:)
    megint mindent rám hárítasz:P
    ejnye ejnye

  • Dean Winchester
    #994
    fogadás topic még mindig
    #176838
    Privátot írtam amit bemásol a topicba ! Ha válaszolni akar akkor ezt privátban is megtehette volna de az illető szándékosan offol.
    Kéretik büntetőponttal jutalmazni és ha lehet törölni a kérdéses hozzászólásokat a topic szebb kinézete érdekében.
  • Dean Winchester
    #993
    kezdésként üzenetben azt írja, hogy
    "ezt muszáj volt beírni mi......
    stukker"
    majd végül érdekli , flame, off áradat szándékos kezdeményezése...
    fogadás topic
    #176829

    természetesen csatlakozott hozzá más emberke is, szeretném ha nem lenne az oldal tele offal. intézkedést kérnék! Demonsnak direkt csak privátban válaszoltam, az esetleges további off hsz-k elkerülése érdekében
  • Dean Winchester
    #992
    bocs.
    ez inkább személyeskedésnek is mehet :) stílus az a #176129es hsz.
  • Dean Winchester
    #991
    fogadas topic
    #176134
    stílus?
  • Effe88
    #990
    tárgytalan
    jogos voltD:D:kéretik nem büntetniD::D
  • Effe88
    #989
    sérteget hg létére-.-
    "te nyomorék agyatlan barom" ezt rám értett

    link
  • tigeroo
    #988
    Testépítés topik

    tmp

    #24218

    felesleges trollkodás
  • jazzy
    #987
    Még mindig ott van, nem törlöm, kérem valaki tiltsa.
  • jazzy
    #986
    Testépítés topic

    tuzokfiu - #24083

    Ennek a jómadárnak kérnék 1 ingyen repjegyet, már egyszer töröltem, figyelmeztettem, folytatja.
  • lac coo
    #985
    Megint airsoft topik, úgy látszik ez ide jár gyökérkedni, akárhányszor kirakják innen ...http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1054046227&no=28547
  • jazzy
    #984
    Testépítés topic

    szekrény: spam, többszöri szteroid téma fejlécben való tiltás, felszólítás ellenére, illetve kötözködés, egyszerűen troll.

    #22674, #22615 és több törölt hsz, reménykedve, hogy nem lesz szükség moderátorokra.
  • lac coo
    #983
    Óóóó..a link lemaradt , bocsánat urak : Airsoft..

    Amúgy a moderátor.sg email címen kívül hol lehet még panasszal éni, mert már sokszor, sokan jeleztük ,hogy Punker a barátaival karöltve finoman szólva diktatórikusan moderál ott, de ezidáig még nem történt semmi !

    THX !
  • lac coo
    #982
    Airsoft fórumra valaki ránézne ...?
    Az ottani moderátor , Punkerwork, köztudottan jó baráti viszonyban van egy másik fórum usereivel, gyalázatos módon moderál, most is gyakorlatilag élvezhetetlen az egész DannyL nevű user agyatlan flémelésétől, percenként hány oda valamit mégsem történik semmi !!!