• ProGabe #895
    Őőő,ezt most nem értem,az elejét nekem akartad írni?Merthogy lehet a nickemben pro van de "pro gamer" ettől még nem vagyok,sőt nagyon nem vagyok az vagy hogy mondjam,amúgy ezeket inkább csak a filmes tapasztalatok/tények után írtam,mert ez onnan származik(mármint a frame/sec).Ott 24 képkocka/sec-el vesznek fel és annyival is játszák le természetesen,régi filmeknél nem így volt,ott kevesebbel vették fel,viszont gyorsabbal játszották le(ezért tűnnek gyorsabbnak és furcsának azok a filmek).Elhiszem én nektek hogy jobb a több,szal csak azért kérdeztem meg ezt eleve mert már untam hogy mindenki azzal jön hogy neki milyen szar mert lemegy 100 alá az efpéess,Úúúúriseten csak a szívükre ne menjen

    #894:na azért ezt ne,a szavak kiforgatása nem ér(amúgy a szemnek/agynak olyan hogy kép/sec természetesen nincs,csak azért látod szaggatottnak mert késik az információ,hiszen az agy egy folyamatot dolgoz fel,nem pillanatokat,mert ha szó szerint vesszük azt,hogy pillanat,tehát a legrövidebb időintervallum[vagyis az igazi jelen,az ami még nem múlt el,de még nincs] az agy számára nem létezik,mert ez olyan rövid,hogy nem képes feldolgozni)
    Húha,ez így késő éjszaka csak úgy jött,na