• pascal
    #110
    "kár, mert én tényleg kiváncsi lettem volna, hogy hogyan látod ezt a mac-konzol párhuzamot a koncepció terén!"

    Semmi komolyra nem kell gondolni: Mindkettő mögött 1 db nagy cég végig azon fáradozik, hogy terméke minél jobban a hétköznapok részévé váljon és kielégítse a felhasználók igényeit. A PC mögött nincs ilyen, izéé a Microsoft önkéntesen felvállalta, hogy a szotfver oldaláról megfogja dolgot, de szerintem ez hosszú távon nem tartható (ezért is kacsingat a nagytesó az Xbox meg a media centerek felé, megintcsak szerintem)
    Nagyjából ennyi mondanivalót sűrítettem 3 oldalnyi postba az elmúlt 2 napban :D

    Ja és erről a mac-pc teljesítménycsatáról kattanjatok már le. 2 különböző architektúra (még egy darabig, tudom) jelenleg mindkettő életképes és piacon van, objektív összehasonlítást végezni nehéz (lehetetlen?) a legtöbb próbálkozás komolytalan flamek alapját képzi.

    archkoven: nem tartom magam elfogultnak, és a füleim se süketek, de te részedről a legkomolyabb érv ellenem az volt, hogy nincs igazam :)