Bírkozás, K-1, Karate, Ketrecharc, Kick-Box, Kung-Fu, Thai box, Francia box, Judo, Ökölvívás ... stb
  • Rockynhooo
    #631
    Voltam a héten 3szor futni meg kicsit nyújtogattam meg fekvő. De eléggé elszomorodtam szégyen nem szégyen annyira nem vagyok kondiba hogy 1,2 km futás után majd felrobbantak a vádlik.. próbáltam erőltetni de úgy éreztem mint ha kiszakadnának a helyükből. nyújtásnál meg kb úgy éreztem hogy elszakad minden szalag a lábamban pedig alig hajoltam , régebben orral megérintettem a térdem most meg előre dőltem és úgy fájt mint az állat. fekvőből is 30 után nem bírtam kinyomni és összerogytam :D szóval katasztrófa. Haver mondta h nincs ebben semmi fura mivel 4 éve nem sportoltam / mozogtam aktívan és hogy idővel jobban fogom bírni a futást meg mindent meg ha nap mint nap nyújtok egyre közelebb tudok majd hajolni a lábaimhoz. Remélem igaza van mert nem tudom hogy lesz ebből thai box mert az első edzésen meghalnék szerintem. úgyhogy nagyon nyomatnom kell szeptemberig. viszont a közérzetem mint ha jobb lenne kicsit :)