Bírkozás, K-1, Karate, Ketrecharc, Kick-Box, Kung-Fu, Thai box, Francia box, Judo, Ökölvívás ... stb
  • Unreal1942
    #615
    Sehol nem fognak agyon verni. A legendával ellentétben nem erről szólnak az edzések. Persze becsúszhat egy két kellemetlen ütés, rúgás, de ezt a velejárója, ha az ember ilyesmire adja a fejét.
    A beilleszkedés nem nehéz dolog. A legtöbb esetben mindenhol normális emberek vannak. Azok is akikről az ember nem ezt nézné ki.
    Kezdők is mindenhol vannak. Valahol el kell kezdeni. Én jártam gyerek korban is több helyre, de sok kihagyás után mentem újra bunyózni 30+ évesen.
    Még csak nem is én voltam a legidősebb.
    Az, hogy mi a megfelelő neked azt nem tudom megmondani. Mindennek megvan az előnye. Azt viszont érdemes tudni, hogy ettől nem leszel Jackie Chan. Az utcai konfliktusok kezeléséhez egy bizonyos fokú vérmérséklet, tökösség is szükségeltetik.
    Nem utolsó sorban meg kerülni kell az ilyen szitut akkor is, ha képzettebb vagy az átlagnál. Amikor már tudja az ember, hogy mire képes akkor azt is fel tudja mérni, hogy ez nem játék.
    Sok sikert! A mozgás a sport az mindenképp jót tesz. A bunyó meg élvezetes is :)