A.C. Chievo Verona
  • Chievodrukker
    #7996
    Nem vagyok biztos benne, hogy jó döntés volt a Di Carlo / Corini csere. Ha bentmaradunk, akkor persze igen...
    Di Carloval volt egy sajátos stílusa a csapatnak, Corinivel egyelőre nem látszik. Di Carlo háromszor tartotta bent - stabilan! - a csapatot, most volt egy rossz szezonkezdete. Corini edzőként számomra kockázatos döntés volt.
    No de majd a szezon végén okosabbak leszünk...

    A Genoa elleni összeállításban nekem az tűnik fel, hogy fiatalabb a kezdő, mint az előző meccseken. A mezőnyjátékosok közül csak Dainelli volt 30 feletti, ugyanakkor a 21 éves Coffie először, és a 22 esztendős Paloschi másodszor kezdett bajnokin. A negyedik gólt is egy fiatal játékos szerezte.
    Nem akarom misztifikálni az életkort, mert nyilván rutinos játékosokra is szükség van. Sorrentinot, Lucianot, Pellisiert ma is szívesen látom a pályán kék-sárga mezben. De az szerintem sok volt, hogy erősítésként Di Michelét, Marco Rigonit, Dainellit hoztuk. (Egy harmadik támadó, Moscardelli is 30 felett jár.) Túl öreg lett a csapat. Tapasztalatra persze szükség van, de frissességre, lendületre is.

    Idén valószínűleg a Genoa ellen álltunk fel a legfiatalabb kezdővel, és végre idegenben is haraptunk!
    Szóval Lucianot és Sergiot visszavárom, de egy Paloschi, egy Stoian, egy Coffie is nagyon kell ennek a csapatnak.

    Paloschit miért cserélték le a második félidő elején? Remélem, nincs baja, és ezt a gólátlagot fogja tartani