8246
A.C. Chievo Verona
  • Hunor88
    #8006
    Sorrentinot nagyon akarják télen :(, Moscardellit pedig elakarjuk adni :)
  • Hunor88
    #8005
    Amikor letette a labdát azt hittem kirúgja a stadionból ahogy szokta... De ezen én is csodálkoztam :D
  • Chievodrukker
    #8004
    Thereau ilyet tud?
    Akkor rendelek tőle még néhány ilyet ...
  • Hunor88
    #8003
    Na erre nem számítottam, az első gól előtt a Cagliari érdemelt volna győzelmet, de azután mi irányítottunk!
    Forza Chievo!
  • Hunor88
    #8002
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL THEREAU! Na így kell ezt csinálni :)
  • Hunor88
    #8001
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL a semmiből :D
  • Hunor88
    #8000
    Sorrentino
  • Hunor88
    #7999
    Ennek nem lesz jó vége.
  • Hunor88
    #7998
    A Cagliarisoknak nem kell sok hogy elessenek...
  • Hunor88
    #7997
    Jó kis kezdő! Nyerni kell!
  • Chievodrukker
    #7996
    Nem vagyok biztos benne, hogy jó döntés volt a Di Carlo / Corini csere. Ha bentmaradunk, akkor persze igen...
    Di Carloval volt egy sajátos stílusa a csapatnak, Corinivel egyelőre nem látszik. Di Carlo háromszor tartotta bent - stabilan! - a csapatot, most volt egy rossz szezonkezdete. Corini edzőként számomra kockázatos döntés volt.
    No de majd a szezon végén okosabbak leszünk...

    A Genoa elleni összeállításban nekem az tűnik fel, hogy fiatalabb a kezdő, mint az előző meccseken. A mezőnyjátékosok közül csak Dainelli volt 30 feletti, ugyanakkor a 21 éves Coffie először, és a 22 esztendős Paloschi másodszor kezdett bajnokin. A negyedik gólt is egy fiatal játékos szerezte.
    Nem akarom misztifikálni az életkort, mert nyilván rutinos játékosokra is szükség van. Sorrentinot, Lucianot, Pellisiert ma is szívesen látom a pályán kék-sárga mezben. De az szerintem sok volt, hogy erősítésként Di Michelét, Marco Rigonit, Dainellit hoztuk. (Egy harmadik támadó, Moscardelli is 30 felett jár.) Túl öreg lett a csapat. Tapasztalatra persze szükség van, de frissességre, lendületre is.

    Idén valószínűleg a Genoa ellen álltunk fel a legfiatalabb kezdővel, és végre idegenben is haraptunk!
    Szóval Lucianot és Sergiot visszavárom, de egy Paloschi, egy Stoian, egy Coffie is nagyon kell ennek a csapatnak.

    Paloschit miért cserélték le a második félidő elején? Remélem, nincs baja, és ezt a gólátlagot fogja tartani
  • Hunor88
    #7995
    Mennyivel jobb ránézni a tabellára! De azt vágjátok, hogy 1 meccs alatt több gólt lőttünk(idegenben), mint egész szezonban (idegenben)? De durva! :D
  • Hunor88
    #7994
    Mekkora akarás volt! Na ez a Chievo!
  • Hunor88
    #7993
    Gya ez a tömörülés kemény volt Jokic a gólvonalról mentett!
  • Hunor88
    #7992
    STOIANNNN WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ MEKKORAAAAAAAAAAAAA MIT LEMŰVELT A GYEREK HÁHÁ MEKKORA GÓLÖRÖM HETEMAJ PUSZI EZAZZZZ MIÉNK A GYŐZELEM!!!!!!!
  • Hunor88
    #7991
    25 millió euró ellenében :D
  • szucsy89
    #7990
    idény végén Paloschit kérjük vissza :D
  • Hunor88
    #7989
    Tagliavento egy forintot nem ér. Hetemajt majdnem megölték...
  • Hunor88
    #7988
    Én ezt nem merem tovább nézni :D
  • Hunor88
    #7987
    Mondjuk egy jogos tizit nem adtak meg...
  • Hunor88
    #7986
    Kis gól is gól :(
    2-3
  • Hunor88
    #7985
    Na azért vannak minőségi játékosaink is, igaz hogy ingyen és csak egy évig :D
  • McFrost
    #7984
    Be kell húzni, el kell felejteni, hogy mi vagyunk most a Chievo, most egy vezető csapat szerepét kell játszani.
  • Hunor88
    #7983
    EZ MIIIIIIIIIII?????? PALOSCHIIIIIIIIIIIIII! MEKKORA ÖSSZJÁTÉK!!!!!!!!!!
    Mondom Thereau ezt rálövi kimegy a labda a stadionból, erre olyan labdát ad Guananak hogy csak nézek.
    3 kapura lövés 3 gól! Így kell ezt csinálni.
  • Hunor88
    #7982
    Mondjuk ezt most Cofieról kaptuk...
    Ez milyen bíró? A partjelző nekünk int egyértelmű bedobásnál, erre a játékvezető megváltoztatja...
  • Hunor88
    #7981
    Nem, csak nem csinált semmit...
    Ezen a meccsen legalább 1 piros lesz ha így folytatják.
    Cofie nagyot játszik :)
  • szucsy89
    #7980
    Lesérült?
  • Hunor88
    #7979
    Szegény Tőzsér, le is hozták :(
    Igen Paloschi beindult és maradni is fog :)
  • szucsy89
    #7978
    Paloschi látom beindult! :D
  • Hunor88
    #7977
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL DOPPIETTA DI PALOSCHI és tényleg nem volt les:)
  • Hunor88
    #7976
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL PALOSHIIIIIIIIIIIIIIIIIII GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL Őrület!
  • Hunor88
    #7975
    A Genoa otthon 1 mérkőzést nyert és 2 döntetlent szerzett, míg mi idegenben 3 gólt lőttünk és semmi pontunk... Mit nem adnék egy győzelemért :)
    Streamek
  • Hunor88
    #7974
    4-4-2 lesz, Cofie a meglepetés a kezdőben, illetve Pellissier a padon...
  • Hunor88
    #7973
    Na ez a meccs elég kemény lehetett, az összefoglaló alapján. A pálya is szép volt.
    Dramé, Stoian, Cofie és Samassa akik jók voltak. A többiek pedig...
    Samassa egy pár meccs múlva kezdő lesz.
  • Hunor88
    #7972
    Télen még jó sok és tehetséges játékosok igazolása! Sartori reméljük már elkezdte kutatni a megfelelőket.
  • McFrost
    #7971
    Corini most nem tud csodát tenni.
    Télen egy erős felkészülés és a fejekben rendrakással talán. Mentünk már ősszel szart és tavaszra jót.

    Nagyon szar a csapat és gyenge a keret.
  • Hunor88
    #7970
    Bocs ezért a sok kommentért, de még mindig nem hiszem el, ahogy a hivatalos oldalt nézem, 2 tizenegyest nem adtak meg nekünk. De kit érdekel? Ha nem tudunk normális helyzetekből gólt rúgni, akkor ennyi...
    Kételkedem Coriniben :(
  • Hunor88
    #7969
    Mondjuk ahogy elnézem a Regginának 2 helyzete volt...
    Télen elvileg Karmaricot tervezzük és Ojo-t. Mindkettőt tehetséges, mindkettőt vegyük meg! - Csatárok, fiatalok, gólerősek. Ha meg nem adnak pénzt, akkor jövőre Serie B.
  • Hunor88
    #7968
    Na ez már a durvaság tetőfoka. Ráadásul a Merdas is továbbjutott. Tényleg ennyire sz*r a csapatunk? :(
  • McFrost
    #7967
    FT Chievo [0 - 1] Reggina
    60' [0 - 1] F. Lucioni