A.C. Chievo Verona
  • Chievodrukker
    #6925
    A félidő végén még 16-ról fölé durrant egy hazai játékos. Félidőben vezetünk 2-1-re! Óriási, bár azt hiszem a lilák sem vetették be az összes ászukat. Mutu mellett egy néger gyerek játszik csatárt, nem ismerem fel.

    Nem túl jó minőségű a kép, de ha nem tévedek, így álltunk fel: Squizzi - Frey, Morero, Mandelli, Mantovani - Ariatti, Iori, Hanine, Bentivoglio - Granoche, De Paula.
    Ariatti nagyon sokat dolgozik. A góljainknál kicsit elaludtak a hazai védők, de ez legyen az ő bajuk.
    Prandelli egy darabig teljes egykedvűséggel nézte a meccset, de a második gólunknál felvonta a szemöldökét, és azóta is úgy van.

    Egy-két minőségi cserével talán lenne esélyünk megtartani az előnyt. (Mert a Fio fog erőset cserélni.) Hajrá Chievo!
    (De ha mégis kiesnénk, csak ne 120 perc játékkal.)