Holdra szállás- mi az igazság?
A trollkodást, provokációt és személyeskedést kérjük mellőzni, büntipont repül érte!
-
mrzool #564 Már megint csak ködösítesz, és terelsz. VÁLASZOLJ A KÉRDÉSRE! Memóriafrissítő: azt írtad, hogy mostanában sokkal több probléma adódik, és 40 éve minden olyan flottul ment.
A "mindennel volt probléma" egy értelmezhetetlen frázis, mondj konkrétumokat, vagy húzz a francba.
Kiégett kabin? Igen, volt. Óriási katasztrófa. De megtörtént, és valamiért nem hiszem, hogy te megemlékeznél a halott hősökről. Tudod egyáltalán az év melyik részében volt? Én azokban a napokban mindig gondolok "rájuk" és a többi hősre, akik életüket áldozták az űrhajózás fejlődése érdekében... Bár félek te fel sem fogod, miről beszélek most.:(
Holdkomp: nem kísérleteztek vele, mert a holdkomp csak 1/6g-ben, holdi körülmények között működött. Gondolom láttad az ominózus földbe csapódásos felvételt - nem tűnt fel, hogy az a szimulátor qrvára nem hasonlít az igazi holdkomphoz?
Másrészt ugyan mégis milyen következtetést vonhat le egy épeszű(!) ember abból, hogy néha voltak balesetek, de ahhoz képest egy csomó sikeres tesztet végeztek el? Ráadásul ugyan mit számít egy SZIMULÁTOR?