• BlackRose
    #7
    WTO baby WTO. Azért az EU-nak sincs önkényuralma a világon, meg persze az USA sem pehelysulyú... (lásd Boeing vs. Airbus egyenessen a WTO-nál). Különben is a Microsoft valójában megérdemel valami féle büntetést ezt én is így gondolom, de jó, hogy nem birka és nem engedi magát megnyírni... I REFUSE TO BE A FOOL, ez itt most az MS magatartása... OK, hibás de ki engedte neki meg, hogy évekig törvénysértően dolgozzon, hát az EU, és most pofátlanság csak rájuk hárítani a felelőséget, a Microsoft nagy falat, az lehet, hogy megérzi ezt az egéssz ügyet, de a nagy falaton akár meg is lehet fulladni, ezért jobb lenne ha az EU ezt figyelembe venné és reális keretek közé venné a dolgokat, nem pedig egy tejhatalmú császárt játszana mert még véletlenül sem az. (a Franciák már kezdik érezni, de nem csak a Franciák) együttműködés az út és nem pedig a hatalomgyakorlás. A hatalom azokat öli meg akik nem rendelkeznek vele... ne felejtsük ezt el soha, az EU hatalma meg világviszonylatban kisebb mint az angoloké az USA-val nevetséges az összehasonlítás, de jönnek az Ázsiaiak, az EU-nak most nagyobb szüksége van az USA-ra és sajnos de így van Microsoftra is mint valaha, nem lehet figyelmen kívül hagyni azt a tényt, hogy a Microsoft software jelenleg a motor, persze ezt idővel akár meg is lehet változtatni, de ez sok időt és pénzt vesz igénybe, és ez most az EU-nak nem igen van kidobni való, pláne most amikor évről évre marad le a gazdasága Ázsia és az USA után, ha valaki nem hiszi el akkor a Franciákat kérdezze meg... a napokban megleckésztették az EU birokratákat, amikor a politikusok és a gazdaság veszekszik akkor a nép veszít, fogjuk ezt már fel, az EU-nak szöksége van a Microsoftra és a Microsoftnak is az EU-ra, mindkettő túl nagy tényező, és kölcsönössen képessek egymást segíteni vagy egymás nyakát törni, most az EU-n a választás, hogy a kettő közül melyiket választja...
    ja és nem kérek a Microsoft gyűlölök ultrainteligens beszóllásaiból, mert én sem szeretem az MS-t, de nem is gyülölöm...