105e4pi.png\"








  • monyox
    #27145
    Hülyen hangzik, de azert kicsit örülök neki, hogy mas is komolyan veszi ezeket a dolgokat.. Remelem, erted, hogy mire celzok. Kurvara el vagyok keseredve en is.

    Annyit füznek csak hozza, hogy en mostanra eljutottam oda, hogy 2 emberben biztam mar csak az egesz klubbol. A vezetes reszeröl Pietro Lo Monaco-ban, a jatekosok reszeröl meg Fabrizio Miccoliban. Most az egyik tavozik, egy fecske meg nem csinal nyarat. Malesanit nem ismerem különösebben, de azt hiszem, a 3 lehetöseg közül (Malesani, Marino, Reja - amiböl Reja nem is volt igazabol lehetöseg) ö a leggyengebb. Ez van, ezt kell szeretnünk. Perinetti szerintem egy bologatojanos, összehasonlithatjuk, hogy ö milyen mercatot csinalt annak idejen, meg Lo Monaco most milyet. Persze, mindenki a kapott penzböl tud csak gazdalkodni...
    Ugyanakkor Zamparininek szerintem az is volt a baja, hogy a Lo Monaco/Gasperini paros nem ugy tancolt, ahogy ö fütyült.

    Sajnos a Pescara elleni meccs elött nem osztom az optimizmusodat. Az Atalanta meccsnek is ugyanigy futottunk neki, hogy szetszedjük öket, aztan latjuk, hogy mi lett a vege... De barcsak igazad lenne..