27277





105e4pi.png\"








  • monyox
    #27157
  • monyox
    #27156
    Es mennyire leszel szigoru illetve türelmetlen?:) A kep hatalmas...:D
  • gabber_saviola
    #27155
    Ma reggel úgy keltem, hogy tiszta lappal indul nálam mindenki ... Zampabától egészen az utolsó szertárosig mindenki. Malezánit befogadtam, mától Melezánibának hívom.

    Ja és:

  • McFrost
    #27154
    Csak is a türelmetlenségén múlott minden.
  • monyox
    #27153
    Ez üt. A 3 testör...:D
  • monyox
    #27152
    Zampaval ilyen kicsit skizo gondolataim vannak. Egyreszt ö csinalt a csapatbol massziv A-s alakulatot, masreszt meg a hülyesegeivel most nagyon könnyen visszakerülhetünk a B-be.. Nem tudom, hogy utaljam meg imadjam az Öreget..:)
  • gabber_saviola
    #27151
    :D

  • gabber_saviola
    #27150
    csak nyugodtan. ha akarod az írásomat is kirakhatod
  • monyox
    #27149
    Hat, vegigolvasva a nyilatkozatat, azert furcsa, hogy Zamparini ki sem kerte a velemenyet edzökerdesben. Bar ugye tudjuk, Zamparini nem az a fajta..
  • monyox
    #27148
    Udvaribolond..:)) Ha nem banod, kiteszem a blog facebook oldalara.
  • gabber_saviola
    #27147
    Pietro Lo Monaco lemondott
  • gabber_saviola
    #27146
    csináltam vicceset, hogy kicsit nevessünk is

  • monyox
    #27145
    Hülyen hangzik, de azert kicsit örülök neki, hogy mas is komolyan veszi ezeket a dolgokat.. Remelem, erted, hogy mire celzok. Kurvara el vagyok keseredve en is.

    Annyit füznek csak hozza, hogy en mostanra eljutottam oda, hogy 2 emberben biztam mar csak az egesz klubbol. A vezetes reszeröl Pietro Lo Monaco-ban, a jatekosok reszeröl meg Fabrizio Miccoliban. Most az egyik tavozik, egy fecske meg nem csinal nyarat. Malesanit nem ismerem különösebben, de azt hiszem, a 3 lehetöseg közül (Malesani, Marino, Reja - amiböl Reja nem is volt igazabol lehetöseg) ö a leggyengebb. Ez van, ezt kell szeretnünk. Perinetti szerintem egy bologatojanos, összehasonlithatjuk, hogy ö milyen mercatot csinalt annak idejen, meg Lo Monaco most milyet. Persze, mindenki a kapott penzböl tud csak gazdalkodni...
    Ugyanakkor Zamparininek szerintem az is volt a baja, hogy a Lo Monaco/Gasperini paros nem ugy tancolt, ahogy ö fütyült.

    Sajnos a Pescara elleni meccs elött nem osztom az optimizmusodat. Az Atalanta meccsnek is ugyanigy futottunk neki, hogy szetszedjük öket, aztan latjuk, hogy mi lett a vege... De barcsak igazad lenne..



  • gabber_saviola
    #27144
    Gondolatom a kialakult helyzetről ... mert sajnos elérkeztem arra pontra, hogy ki kell írnom magamból az elkeseredésem. Már az elején leszögezném, hogy MINDENKI hibás, és most azt a 4 hibát szeretném felróni.



    Kanyarodjunk vissza Sannino menesztéséhez / Gaspbá idehozásához, azaz a 2012 szeptember 16-i dátumhoz. Azért pont ehhez a dátumhoz, mert számomra ez az a dátum, mikor ez a -jelenleg kicsúcsosodva- folyamat elkezdődött.

    Máris az első kulcsmomentum az edzőváltás, amit Zampabá ugyan úgy elkapkodott, mint jó pár ilyen szituációt. Szóval az idei 3. forduló után Sannino ment, Gaspbá jött. Első körben leszögezném, hogy Gaspbá védelmében fel lehet azt hozni, hogy már véget ért a nyári merkátó -így erősíteni már nem tudott-, ellene pedig azt, hogy Ő így ebben a formában bólintott rá a szerződésre ... azaz neki is volt szerepe abban, hogy TÖKUTOLSÓK vagyunk jelenleg a Serie A mezőnyében 2013 február 5-én.

    Aztán ahogy teltek-múltak a fordulók egyre jobban játszottunk, de az eredmények nem jöttek, vagy azért mert pechesek voltunk vagy mert csak erre voltunk képesek, ezt nem tudom. Volt olyan meccs is -nem is egy-, ahol az utolsó percekben buktunk el pontokat. Tudom az a teória, miszerint, ha az elhullajtott pontokat nem számolnám, akkor most NYUGIBAN kb. a 11-12. helyen tanyáznánk ... Gasperinivel a fedélzeten. Persze mivel a fociban nincs HA, ezért nincs már Gasperini és mi sem vagyunk a 11. hely környékén.

    Továbbá meg kell, hogy említsem a nyári merkátót, mint második kulcsmomentum, ahol gyakorlatilag KIHÚZTUK SAJÁT MÉREGFOGUNKAT olyan transzferekkel, mint például Silvestre, Pinilla, Noce, Cassani vagy pedig Balza eladása ... Cavani fillérekért való végleges távozásáról már említést sem szeretnék tenni. Persze érkezők is voltak, de a távozók helyére közel sem ilyen olyan pléják érkeztek, egyszóval jóval meggyengülve vágtunk neki az idei pontvadászatnak. És hogy belemártsam kicsit Zampabát is ... neki is szerepe volt ebben, mert mint tulajdonos, neki is rá kellett bólintani a nyári merkátóra.

    Jaj, majdnem elfelejtettem az arabokat. Fontos szitu pedig mert szerintem ez volt a harmadik kulcsmomentum. Mert ha Ők nyáron megjöttek volna, akkor csúnyán bevásárolunk (köztudott, hogy egy valag lóvét akartak adni a merkátóra), egyszóval szerintem RÁJUK IS VÁRTUNK, azért is bénáztuk el a merkátót. Meg aztán nekem ne mesélje be senki, hogy az arabok idejövetele után lelépne egy Balza vagy egy Noce, mert nem hinném el.

    És az utolsó kulcsmomentum pedig két hete jött el, mikor nem csak én, hanem talán egész Szicília elkezdett bízni a feltámadásban ... elhitte mindenki, hogy majd most megindulunk felfelé Gaspbával és újra boldogan tekinthetünk a tabellára. Sajnos semmi más nem történt, mint, hogy Szardínián elhullajtottunk 2 pontot egy jogtalan haza bedobásból indult támadás után, ami góllal zárul ... jó persze megesik az ilyen legjobb családban is ...legyintettem. Aztán jött a múlt heti hazai -országos egyessel- összecsapás. Annyira be voltunk sózva, hogy majd most ... hogy 5 eurós jegyekkel csábítottuk vissza a kiábrándult szurkolókat a kanyarba, hogy majd Colantuonot és bandáját bucira verjük ... és mi lett ebből? Hát egy újabb kudarc, és ezzel el is érkeztünk a mai naphoz.



    Jelen pillanatban annyi biztos, hogy Gaspbá helyére jött Malesani, Pietróbá helyére pedig ha minden igaz visszajön Perinettibá, de még ez nem biztos. Azonban egyvalami biztos, mégpedig az, hogy most újra mindenki tisztalappal indul nálam, és elhiszem azt, hogy végre megindulunk most már felfelé.



    Végére hagytam a pozitív gondolatokat, mert zárásnak azért jobb, ha másba is át tudom "ültetni" azt a reményt, amit most érzek. Szóval röviden és tömören a helyzet a következő ... van még 15 forduló a megszerezhető 45 ponttal, és van egy 21 pontos Genoa; egy 20 pontos Pescara és egy 17 pontos Siena ... no meg 17 ponttal mi. Semmi más dolgunk nincs, mint hogy ennél a három csapatnál többet szerezzünk a végleszámolásnál és akkor jövőre újra ugyan itt találkozunk a többiekkel!

    És hogy a legvégére jöjjön egy kis felfokozó is ... hétvégén máris itt az az első bizonyítási lehetőség, rögtön egy 6 pontos mérkőzésen. Biztos vagyok benne, hogy csúnya lesz a Pescara számára ez a kis kiruccanás, olyanok leszünk mint a sebzett vad, aki az életéért harcol. KIVÉGZÉS LESZ! N

    UI: nekem nincs más dolgom, mint, hogy megtegyem tippmikszen a meccset és BÍZZAK Malesanibában és a csapatban, mert TUDOM, hogy MEG TUDJUK CSINÁLNI!
  • monyox
    #27143
    Allitolag a tegnapi meccs utan elegge összebalhezott Zampa meg Lo Monaco. Hat, majd kiderül, mi lesz..
  • monyox
    #27142
    + engem nem igazan befolyasol mas szurkolok velemenye, de azert elgondolkodtato, hogy a szurkoloi oldalakon hihetetlenül nagy a felhaborodas Malesani ellen..
  • monyox
    #27141
    Nezd, en sem ismerem különösebben, de egyreszt elegge költözömadarnak tünik, masreszt jelenleg a klub vezetösegeben egy ember van, akiben bizni tudok; Pietro Lo Monaco. Es ha ö Marinot akarta, akkor nem tudom, hogy az öregnek miert kell a földijet eröltetni. Ha emiatt lelep Lo Monaco, akkor meg egy lepessel közelebb vagyunk a B-hez. Nem vagyok Perinetti ellen, de nem egy kategoria Lo Monacoval.
  • gabber_saviola
    #27140
    Hát nem is tudom, hogy most jó-e nekünk Malesani vagy sem. Úgy vagyok vele, hogy várjunk 2-3 meccset, aztán véleményt nyilvánítunk.
  • monyox
    #27139
    ...es akkor szepen fel is keszülhetünk a Serie B-re..
  • gabber_saviola
    #27138
    elméletileg Alberto Malesani az új edző az év végéig (onnan opciós), és valszeg visszajön Giorgio Perinetti, ha lelép Pietróbá.
  • monyox
    #27137
    Hat, nem tudom, hogy Malesani vagy Marinot lenne-e jobb.
  • monyox
    #27136
    Gaspot kirugta Zampa bacsi.
  • monyox
    #27135
    Hol olvastad, hogy Gasp marad?
  • monyox
    #27134
    Összefoglalo
  • gabber_saviola
    #27133
    hedlájnsztori: Gaspbá marad, Piertóbá is.

    A meccsről:
    Az első félidőt nagyon megnyomtuk, igazából, ha itt születik egy gólunk simán behúztuk volna. A másodikban elfáradtunk, de ennek ellenére irányítottuk a meccset és támadtunk. Sajnos hátul nem tudtuk állni a kontratámadásokat és ez lett a vesztünk.

    Az újakról: Fabbrini, Boselli, Nelson nagyon tetszett. Faurlin is jó volt, de sajna csak a posztján mutatta meg, hogy jó játékos pluszt már nem vitt bele, ahogy Formica sem.

    Van 3 csapat: a 21 pontos Genoa, a 20 pontos Pescara, és a 17 pontos Siena. Na most az van, hogy baromira nem érdekel a többi csapat csak ők 3-an. Most csak azt kell nézni, hogy náluk több pontot szerezzünk és bent maradunk.
  • monyox
    #27132
    De mihez kell neki 2 het? Az uj jatekosok beepitesehez? Lehet. Csak sajnos ezt a meccset akkor is hozni kellett volna, ha a 10 uj emberünk jatszik + Munoz. Sajnos neha csak az müködik, ha üvölt az edzö, es azt hiszem, Gasp nem az a fajta. Itt feljebb, a nyitokepen, na ilyen allapotot kellett volna elerni... Mas kerdes, hogy egyik uriember sem jatszott.
  • Hunor88
    #27131
    Egy biztos, nem jókor volt a kispadon Gasp. Még két hét kéne neki, de a Palermonak az már túl sok.
  • monyox
    #27130
    Hat, en rohadtul sajnaltam, ahogy maszkalt az oldalvonal mellett fel-ala. De azt hiszem, igazad van. Utalom kimondani, de ha Reja kell a menteshez, akkor jöjjön Reja.
  • Hunor88
    #27129
    Eddig nem gondoltam, hogy ezt mondom, de ide Gasperini nem megfelelő.
  • The Sopranos
    #27128
    Vezet az Atalanta... :(
  • Hunor88
    #27127
    Csak 4 olyan van a Palermo kezdőjében, akik tél előtt is ott játszottak. Na ez kemény.
  • Hunor88
    #27126
    xD Amúgy én is ezen gondolkoztam, de arra jöttem rá és úgy döntöttem, hogy Ujkani nálunk sztár lesz és visszaveszitek 10 millióért :D
  • monyox
    #27125
    Megvettetek Ujkanit a padra? Hat ezert kaptatok 2 golt a Juventustol!! Bezzeg, ha ö ved, tuti, hogy 5öt kaptok!:D
  • monyox
    #27124
    Tettel ra penzt?:)
  • Hunor88
    #27123
    Sorrentino ma lő vagy 3 gólt :D
  • gabber_saviola
    #27122


    Na akkor elkezdődik nekünk is a bajnokság. Jelenleg 17 ponttal fogadjuk a 22 pontos Atalantát otthon az ÚJ csapatunkkal. Egy győzelemmel jól járhatunk, mivel ez a forduló akár nekünk is kedvezhet. Azt mondják 40 ponttal bent lehet maradni ... azaz még 23 pont kell a megszerezhető 48-ból. Ja és tippmikszen már csak 2.10-es a szorzónk ... tegnap még 2.50 volt.

    Avanti!



  • monyox
    #27121
    OK! Kicsit megkestem a rendelessel, de allitolag mar uton van.
  • riccardogardoni
    #27120
    szólj ha megjött a mez!!!
  • monyox
    #27119
    Mindent összevetve sikeres mercaton vagyunk tul, Sig. Lo Monaco igazan odatette magat. Ha az uj jatekosok fele bevalik, mar elegedettek lehetünk. Most mar csak Gasp mesteren all, hogy egyseget faragjon meg format adjon a csapatnak. Frissitettünk kapusposzton, hatul, közepen, elöl, bennem megis maradt egy kis hianyerzet. OK, erkezett Boselli csatarposztra, illetve itt van nekünk meg Miccoli, Dybala, meg Abel (ha vegre meggyogyul). Es lehet, hogy Boselli nagyon be fog valni, de a helyzet az, hogy en nagyon vartam egy igazi golvagot. Szo volt ugye többek között Barosrol vagy Aquafrescarol illetve Denisröl is, egyik sem jött össze. Abbol kiindulva, hogy sokszor hadilabon allunk a golszerzessel, nagyon örültem volna egy olyan tamadonak, aki rendszeresen szallitja a golokat, mert egyedül Miccolira nem alapozhatunk. Dybalatol ugye nem varhatjuk a megvaltast, Abel amig egeszseges volt eleg ingadozo teljesitmenyt nyujtott. Persze, Boselli elkaphatja a fonalat, meg van most mar jopar tamado közeppalyasunk is, de... Nem akarok karogni, csak par megnyugtato kommentart kernek, hogy tavasszal megterheljük az ellenfelek kapujat rendesen....;)
  • gabber_saviola
    #27118
    lazák a srácok :P