#34942
Igen, attól tartok hogy nem minden kerül bele amit anno megszoktunk, vagy nem úgy.
Egy apróság, de elég sokat tud a karakteren dobni pl az arcmimika hiánya.
Az a rengeteg Arma 3 tartalom aminek szinte minden részét újra kell, főleg a scripteket, animációkat, de a hangokat, szigeteket, a modelleket minimum konvertálni.
Ennek ellenére ha nem is látszik, de elég sok plusz van, vagy jobban megoldva már most is Reforgerben.
Ahova nézünk lehet aktiválni a különböző részeket, már nem listából görgetve kibogarászni. A füst pl. már csak a réseken jön át egy belső térben. A járműveknél van manuális váltó, és jó pár tulajdonság arra hogy müködik. A rádiózás viszont lehet már túlzás. A komponens rendszer nagyon más az eddig megszokott moddolás után, sok minden egyszerűbb lehet, ha képes az ember eligazodni, megtanulni.
4k ingame videókatt nézve viszont elszomorít hogy ezt a látványt egyelőre nem élhetem meg magam is játék közben.
Mindenesetre vegyes érzelmek vannak bennem is, hogy hozza-e majd később az Arma 3 pozitiv részeit, és odáig fejlődik hogy mire az Arma 4-hez ér, azt mondhatjuk megérte váltani.