Solt#31236
A probléma ott kezdődik, hogy szervezettebben kéne működtetni az egész stúdiót. Nekem eszembe nem jutna a tetőfedőt dolgoztatni addig, amíg még a falak sem állnak, sőt, még az alap sincs teljesen kész.
Kívülről nyilván könnyű okoskodni, de ott van például az ETS2 fejlesztői csapata... ott konkrétan mindig arra a területre vesznek fel embert (akár csak ideiglenesen is), ahol szükség van rájuk. Ha sok a hiba a motorban, akkor programozókat alkalmaznak, ha elcsúsztak a 3D modellekkel, akkor modellezőt vesznek fel... létszámot tartósan meg akkor növelnek, ha valóban szükség van rá.
Ezt a Zeus bigyót inkább ilyen pofabefogó valaminek érzem. Persze lehet, hogy az évek alatt már túl pesszimista lettem velük szemben.