#30616
Alapból a modellen belül az szem-pontot közelebb helyezném, hogy ne legyen ilyen kicsi az irányzék ha belenézel.
Ha letudnám programozni megcsinálnám, mert nem enné a gépet jobban szvsz, elvégre más objektumok is előszeretettel használják, például a tengeralattjáró, vagy a visszapillantó tükrök, a fegyver kezelő panel.
Csak azt kellene megoldani hogy amikor a belenéz a lencsén belül legyen a főpont, és a lencsén kívüli világ legyen alacsony minőségben.
Viszont jelenleg kicsit furcsa, hogy pl facetrackerrel ha közbe körbenézel zoomolt állapotban teszed, mintha a fejeden lenne a lencse. A visszarúgás nagyobb és ráadásul 3 szoros nagyításba(vagy amekkora közelítéssel rendelkezik az adott optika)az irányzék összevissza imbolyog így elég zavaró és nehézkes vele a célzás.