1147464846/1614162139.jpg

Hivatalos honlap


A Hivatalos oldalon megtalálható a Mount&Blade, Warband, With Fire and Sword,
Napoleonic Wars és a Viking Conquest kiegészítők leírása, FAQ részlege illetve a letöltés menüjük.

* M&B Native Angol FAQ *

* Warband Angol FAQ *

* Mount&Blade Wiki *

* Mount&Blade leírás (Strategywiki,angol) *


M&B/Warband/WFaS modok gyűjtőhelye


M&B/Warband/WFaS/NW hivatalos fóruma



---> * Mount&Blade Magyarország * <---

WARBAND Gépigény

  • Hzol
    #11938
    Sziasztok!
    Érdekelne, hogy valaki végig játszotta már?Tehát egyesítette-e Cadalriát, és hivatalosan királynak koronázták-e, ha igen, hogyan? Valójában egy igen is elég lesz :D
    Elég tanácstalan vagyok, és most picit el is rontottam a játékot. Egész Cadalria, már régóta az én királyságom alatt áll, viszont még nem sikerült megházasodnom :D, Nem vett rá a lélek! Nem győztem kivárni a lagzit! A lordok 90% a királyságom szolgálta, de 60%-nak romlott a viszonya velem naponta. Már több, mint 200 napja nem háborúztam, csak udvaroltam, meg cégmesterek feladatait végeztem, stb, küldetéseket. Ugye a lordokat közömbös viszonyra ki lehet fizetni, ha ajándékokat veszünk nekik, viszont nem győzöm pénzzel. Szóval ott rontottam, hogy elzavartam egy nyaláb főurat. Azokat akik nem kedveltek, azt remélve, hogy az ellenfélhez állnak majd, és addig ütöm őket, amíg meg nem kedvelnek :D hehe. Nem tudom észrevettétek-e, de könnyebb megkedveltetni magad velük, ha jól elporolod őket, és nem ejted foglyul. Az ellenfelem nagy része az elengedett lordok kivételével, elkötelezett velem szemben, mégsem akar átállni. Viszont továbbra sincs komoly háború :( egyedül mászkálnak szinte a nem baráti lordok. Ráadásul azok a hölgyek akiket elvettem volna az apjuk, mondhatni utál :D Egyiknek mondjuk megkértem a kezét is, de aztán lemondtam :D, azóta utál ( már háromnak is:D) Most kiválasztottam, egy olyan hölgyet, akinek a rokonsága elkötelezett velem szembe, és lagzira várok. közben azért elfogadom más hölgyek meglátogatását is :D A lényeg viszont, hogy elzavartam a lordokat, és persze így nagyjából azokat kivéve akik elkötelezettek voltak velem, a többi mind dühös rám, bár érdekes módon eddig napról napra romlott a viszonyom a legtöbb főúrral attól függetlenül, milyen vagy mennyi birtokkal jutalmaztam őket, most meg annak ellenére, hogy nem kapnak semmit javul a viszony,.....
    Na még 2 oldalt tudnék írni, de elég volna annyi, hogy a feleség növeli-e a trónjogom(99), az a kulcs?
    Mi történik, ha megszöktetem és nem várok a lagzira?
    A legtöbb város felém húz, szinten áll, miben változik, ha akár elérem a 100at? (A sima M&B volt falu amelyikben 100ra kedveltek, és nem történt semmi)
    És persze, hogy sikerült elérnetek a Caldalria trónját?

    üdv