1147464846/1614162139.jpg

Hivatalos honlap


A Hivatalos oldalon megtalálható a Mount&Blade, Warband, With Fire and Sword,
Napoleonic Wars és a Viking Conquest kiegészítők leírása, FAQ részlege illetve a letöltés menüjük.

* M&B Native Angol FAQ *

* Warband Angol FAQ *

* Mount&Blade Wiki *

* Mount&Blade leírás (Strategywiki,angol) *


M&B/Warband/WFaS modok gyűjtőhelye


M&B/Warband/WFaS/NW hivatalos fóruma



---> * Mount&Blade Magyarország * <---

WARBAND Gépigény

  • DanielTT
    #11934
    Sziasztok!

    30oldalnyi hozzászólást olvastam végig de nem lettem okosabb szóval itt kérek segítséget.

    Az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet a saját városom gazdaságát erősíteni "nagyon gazdag"-ra?
    Gyilkolom folyamatosan a körülötte lévő banditákat (Wercheg esetében tengeri rablókat)hogy nyugodtak legyenek a kereskedelmi útvonalak,mindent megvásárolok a kalmártól és eladom máshol,csinálom a küldetéseket a céhmesternek és így is csak átlagos és gazdag között ugrál a gazdasága.

    Másik kérdésem pedig az lenne hogy a városban indítottam egy tannery vállalkozást a céhmesternél és heti 300-600 pénzt termel.
    Hogyan lehetne növelni ennek a bevételét? van egy inventory-ja amibe nem tudom mit kell tenni.szerintem az lesz a kulcsa csak még nem jöttem rá a lényegére.
    Ezenfelül szeretnék más céheket is nyitni a városban de erre még nem ad lehetőséget(nincs elég képzett kereskedő a városban).Ez minek a hatására fog változni?

    A válaszokat előre is köszönöm.