
Hivatalos honlap
A Hivatalos oldalon megtalálható a Mount&Blade, Warband, With Fire and Sword,
Napoleonic Wars és a Viking Conquest kiegészítők leírása, FAQ részlege illetve a letöltés menüjük.
* M&B Native Angol FAQ *
* Warband Angol FAQ *
* Mount&Blade Wiki *
* Mount&Blade leírás (Strategywiki,angol) *
M&B/Warband/WFaS modok gyűjtőhelye
M&B/Warband/WFaS/NW hivatalos fóruma
---> * Mount&Blade Magyarország * <---
WARBAND Gépigény
-
uwu420 #11306 Nem feltétlenül szükséges, de sokkal könnyebb így a játék. A Native-hoz képest még így is nehéz, bár nekem inkább a többi M@B tűnik túl könnyűnek, rengeteget játszottam már vele.
Native-ban közel sem lehet ilyet csinálni, ott örülhetsz ha 3-4 skillt kiraksz 10-re 40. szint felett.
Pendorban vannak 600-700 XP-t adó ellenfelek is, a 375-nél kezdődik a jó katona, Native-ban meg örülhetsz a 250-nek is. De nem ez az igazán durva, ebbe lehet elixírhez is jutni, ami az attribútum pontokat húzza felfelé kettesével, így folyamatosan pakolhatsz intelligenciára, ami miatt 2-szer annyi skillpontot tudsz kiosztani. Ebbe a karakterbe 26 elixír ment bele (2 tök feleslegesen).
Egyébként nagyon nagy szerencsém volt ebben a játékban, rengeteg adventurer company spawnolt, amikből gemet lehet szerezni, nem szokott ilyen sok jönni.