Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • Terminátor14
    #2238
    Hali

    Hát szerintem kicsit borúsan álltál ehhez a játékhoz, ennyire azért nem rossz, mint amennyire leírtad :)

    a bíró

    Ez a rész tényleg nem az igazi, de egyébként naon egyszerű a megoldás...a szerelés gombot csak akkor szabad használni, ha pont oldalról találod el a lasztit, ilyenkor el tudod pöckölni...
    Illetve úgy kéne szerelni, hogy lespirnteled a labdás embert (elvileg ugye gyorsabb vagy:D), és egyszerűen elmész előtte, és már tiéd is a laszti. Esetleg a lövés gombbal toszogathatod közben, így lasszul :)

    passzok:
    a szöktetés tényleg elég gyenge lett...Esetleg úgy próbáld meg, hogy szélre szöktetsz, így elég sok ideje van befutni a játékosodnak a bogyót..a beadásokkal szerintem nincs baj, eleve legalább 3 féle van, kicsit gyakorold őket...

    kapus:
    ezzel nem értek egyet, ez is csak gyakorlás kérdése. 1 az 1-ben pedig simán el lehet gurítani mellette, esetleg emeléssel is lehet próbálkozni...

    Védekezés:
    Gyakorolj....

    irányítás:
    A váltás néha nálam is tragikus, de meg lehet szokni, én manuálra raktam, így viszonylag ritkán xaraxik..

    -fáradás:
    ez kicsit tényleg irreális, én ml-ben úgy tolom, hogy van a kezdő 11, meg 5 jó csere... 3-4-3-at játszom, szóval 1 védő, 2 kp és 1 csatárcserém van, aki minőségi. Kb 3 meccsenként cserélek a kezdőben 2 embert, plussz meccs közben is 2-3-t, és így viszonylag tűrhető a dolog.