2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • fm
    #2244
    ezzel teljesen egyet értek.
  • fm
    #2243
    nos mint írtam, az utóbbi 3 évben nem fifáztam, nincs szükség fifa utálatra ;) a pesben játszottam mindig max nehézségen,és semmi gondom nem akadt.

    a szöktetés szélre,vagy átlósan sima ügy,de előre felé, a szökő játékos mögül használhatatlanul hosszú. szöktetés alatt nem a sima passzot értem,hanem az indítást,ami a játékos el teszi,vagy íveli a lasztit.

    a beadásokat akkor valszeg gyakorolnom kell, nekem a 2*beadás és a sima között semmi különbség,a 3* az néha egész korrekt.

    biztos gyakorolnom kell még,ez tény. a letámadást, azaz a védekezés közben használt lövés gombot évek óta használom. úgy emlékszem volt már ilyen régen a fifában is,de nem bizti.

    kapus mellett meg ellőni nem bírom,mindig odaér. átemelni át bírom, de arra nem mindig van idő, hely. kicsit olyan érzésem van,mintha a gép csak azt a lehetőséget fogadná el gólnak,amit ő kigondolt. mint a gyakorlásban,mikor konkrétan azt kell csinálnod,amit mond....amúgy a trenyákat mindig végignyomom,mielőtt játszani kezdek..

    ha béna vagyok, miért mindig 1-0,0-0,vagy 0-1 lesz a vége a gép ellen? ez is idegesítő kicsit..persze gyakorlok még,az mindig rámfér.
  • Etelkozi Vata
    #2242
    Mé, kevesen vannak a Győr szurkolók?
    Olvaslak titeket rendszeresen, csak nincs kedvem beirkálni, mer kicsit lemaradtam kézi ügyben.
    Azért a vb-t láttam.
  • Terminátor14
    #2241
    Én csak ahhoz tudok viszonyítani, hogy a 4ben naon jó lasztikat tudtam adni, a mostani részben meg 1 az 1-et nem nagyon tudok így kiharcolni. Persze lehet, hogy bennem van a hiba :D Azért annyira nem vészes persze
  • Breki33
    #2240
    "szöktetés tényleg elég gyenge lett"

    ezzel nem értek egyet

    látnád multiban egyesek milyeneket szöktetnek, direkt erre épül a stratégiájuk

    ha még ennél is jobb lenne...........
  • Breki33
    #2239
    téged hiányoltak múltkor a kézis topicból P
  • Terminátor14
    #2238
    Hali

    Hát szerintem kicsit borúsan álltál ehhez a játékhoz, ennyire azért nem rossz, mint amennyire leírtad :)

    a bíró

    Ez a rész tényleg nem az igazi, de egyébként naon egyszerű a megoldás...a szerelés gombot csak akkor szabad használni, ha pont oldalról találod el a lasztit, ilyenkor el tudod pöckölni...
    Illetve úgy kéne szerelni, hogy lespirnteled a labdás embert (elvileg ugye gyorsabb vagy:D), és egyszerűen elmész előtte, és már tiéd is a laszti. Esetleg a lövés gombbal toszogathatod közben, így lasszul :)

    passzok:
    a szöktetés tényleg elég gyenge lett...Esetleg úgy próbáld meg, hogy szélre szöktetsz, így elég sok ideje van befutni a játékosodnak a bogyót..a beadásokkal szerintem nincs baj, eleve legalább 3 féle van, kicsit gyakorold őket...

    kapus:
    ezzel nem értek egyet, ez is csak gyakorlás kérdése. 1 az 1-ben pedig simán el lehet gurítani mellette, esetleg emeléssel is lehet próbálkozni...

    Védekezés:
    Gyakorolj....

    irányítás:
    A váltás néha nálam is tragikus, de meg lehet szokni, én manuálra raktam, így viszonylag ritkán xaraxik..

    -fáradás:
    ez kicsit tényleg irreális, én ml-ben úgy tolom, hogy van a kezdő 11, meg 5 jó csere... 3-4-3-at játszom, szóval 1 védő, 2 kp és 1 csatárcserém van, aki minőségi. Kb 3 meccsenként cserélek a kezdőben 2 embert, plussz meccs közben is 2-3-t, és így viszonylag tűrhető a dolog.

  • Etelkozi Vata
    #2237
    Na majd ma este ellenem is megmutathatod!
    Van ADSL-em és PES5-öm is, indul az etelkozi invázió!!!! :)
  • Breki33
    #2236
    befordulva L1-el próbáltad?
  • Breki33
    #2235
    pár dolog

    ebben nem úgy kell szerelni mint a fifában ha úgy próbálod ne csodálkozz, hogy állandóan sípol.

    passzokról ami szted nem jó csak ennyit


    sima szöktetléssel is gyönyörű labdákat lehet adni amiket csak be kell lőni







    a kapussal sztem semmi gond nincs 1-1-ben opedig ki kell cselezni ez a lényeg

    védekezést a leírásod alapján nem használod jó pl letámadásról amit az idén kilpotak a Fifa-ba is szó sincs pedig ez a valós védekezés alapja is

    Emberváltás csúszán szabályozható, ha nem tetszik, de sztem ezzel semmi baj sincs

    Érdekes nálam a játékosok a mecs végén is használhatók azokat szoktam cserélni akiknél egyharmad lement a csíkból

    sztem még nem tudsz játszani vele legalábbis amit írtál abból nagyon ez jön le
    ezt a játékot meg kell tanulni gyakorolni kell sokat.

    Ajánlom a kézikönyvet és a gyakorló üzemmódot.
    Ez nem fifa, hogy öt perc után bárki ellen partiban légy. Olyan mint az igazi játék........
  • Gabe18
    #2234
    Sokat nem tudok hozzátenni,mert én multiban nyomom ha játszok,igy a gép elleni problémákhoz nem tudok mit szólni.
    Az viszont biztos hogy a szélső beadásban van valami trükk,amit én sem tudok.Nekem is örökké átrugja a hosszura ahonnan szinte reménytelen bármit is csinálni.Ellenem viszont rendre csinálnak jó,kapu elé érkező beadásokat,amiket szépen be is tudnak fejelni.Ez engem is marhára idegesit néha,mert egyszerüen nem tudom hogy kéne beadni jól.Ha hosszan nyomom a gombot akkor is hosszú,ha csak pöccintem akkoris.2x gyorsan nyomva akkor is.Egyedül a 3x gyors nyomás hoz más eredmányt de akkor meg kb derékmagassan lövi be a rövidre,ugyhogy az se az...
  • fm
    #2233
    hi

    nos kipróbáltam a játékot, lenyomtam két szezont a madriddal 4 csillagon és sajnálatos módon negatív véleményt kell nyilvánítsak. a játék számomra élvezhetetlen, pedig nem most kezdtem, 97 óta az összes fifát végignyomtam, aztán jött a pro evo sorozat utolsó 3 része. a magyar válogatottal,mindig meg tudtam nyerni a világbajnokságot(vagy hasonló általam kreált bajnokságot) a legnehezebb fokozaton, billentyűzettel. ennyit rólam.

    idegesítő dolgok a játékban,ami miatt élvezhetetlenné válik számomra:

    -a bíró
    percenként fúj minden kis ütközésért szabadot,még akkor is,ha el se esik a játékos és nála marad a labda. persze ilyenkor néha előnyszabályt alkalmaz, de akkor sosem,amikor támadásba lendülnék. igazi meccsen nem fújják be,ha összekoccolják a lábam kicsit,vagy megtaszigatnak és megbotlok, vagy ehhez hasonló,csak ha durva és szándékos, vagy megszerzik vele a labdát. sajnos a játékban a gép viszont engem bármikor büntetlenül szétrúghat, a bíró sehol..

    -passzok
    használhatatlan a szöktetés és az ívelt szöktetés ha a játékos mögül előre felé próbálok indítani. olyan hosszan adja a labdát,hogy egy félpályáról induló robinho gyorsaságú játékos sem éri el,mert az elmegy a kapusig és az szépen felveszi. szélről beadni sem bírok, mindig a hosszúra teszi, ott pedig vagy lesen van,vagy teljesen kiszorult helyzetben van a játékosom. 2*beadás is a hosszúra teszi..

    -kapus
    a kapus irreálisan gyatrán fogja a távoli lövéseket, 1 az 1ben viszont szinte verhetetlen, illetve 16oson belülről is.

    -védekezés
    képtelen vagyok elvenni a labdát a géptől. olyan reakció ideje van a gépnek,ahogy húzogatja a labdát a védőim között,hogy 3an nem bírják szerelni, ha sikerül az szabálytalanság. egy passzot elcsípni is szinte lehetetlen,mert a "super cancel"-el lassabban fut a játékosom,mint anélkül. esetleg elpöcköléssel,vagy becsúszással tudom keresztezni a passzot,de akkor meg rendszerint a géphez pattan a bogyó. ha pedig megelőző szerelést akarok csinálni,a labdát váró játékos bepózol és sehogy nem lehet elékerülni,kikerülni, csak rajta keresztül,de azt meg nem engedi, egy helyben betart.

    -irányítás
    a játékosok össze-vissza rohangálnak, ha rájuk vált az ember 1 óra mire felfogják,akkor is rossz irányba indulnak el. az emberváltásban sem vettem észre semmilyen logikát. ha pedig sprintelek a lasztiért néha magától más irányba fut a játékosom.

    -fáradás
    a játékosok egy meccs után használhatatlanul elfáradnak, hiába látom a tv-ben hétről hétre majdnem ugyanazt a kezdőcsapatot a real,mu,juve stb. meccsein. az a valóság..


    Szóval sajnos csalódtam a játékban,mert lehetne sokkal jobb. a legrosszabb,hogy ennek ellenére mégis játszok vele,cak nem kikapcsol,hanem felidegesít. várom a feldobott problémákról a véleményeket. üdv!


  • Kis Ember
    #2232
    Kössz életet mentettél!4
  • jbal
    #2231
    nxud-pacv-em2xkpc9-6ayu
  • Kis Ember
    #2230
    A telepítő kodot meg tudná adni valaki?
  • zero977
    #2229
    Superpatch 2.0 900 MB DE benne van a teljes játék.Előtte uninstallálni kell a fent lévő PES5-öt, majd magával a játék installal kerül fel a Superpatch is !!!

    Bittorrenttel nagyon jól le lehet tölteni, 1 éjszaka elatt lejött !!!
  • Goree
    #2228
    ingyen...
  • Goree
    #2227
    honnan lehet letölteni a pes5-öt?
  • Goree
    #2226
    köce
  • Rudee
    #2225
    Sehogy.
  • Goree
    #2224
    tudja valaki hogy hogyan lehet letölteni az nforce-ról?
  • LimPeti
    #2223
    Superpatch 2.0 torrent: http://isohunt.com/torrents.php?ext=&op=and&ihq=superpatch%202
  • Rudee
    #2222
    Jobb, akár be is linkelheted a többieknek, filefrontról elég lassan jön le.
  • LimPeti
    #2221
    Megtaláltam torrenten a superpatch 2.0-át. Érdemes leszedni? ugyanis 1 giga majdnem,mire lejön...Miben jobb,mint az 1.0-a? Köszi
  • horpeti
    #2220
    hihi :)

    Amúgy ti hogy tartjátok? ölben, vagy az asztalra teszitek kezetekkel együtt?
  • chop
    #2219
    nekem is rp2-m van, parszor foldhoz basztam mar, mert felmergelt a gep/haver, de egyelore birja a strapat:)
  • horpeti
    #2218
    kormánnyal még nem PESeztem.. lehet kipróbálom :DDDDDDD
  • horpeti
    #2217
    túlnyomórészt nincs különbség felépítésükben....

    max. a kényelmesség, pontosság, tartósság, kivitelezés minősége a különbség, nem? :)

    Én tegnap Mediamarktban kb. 4 ilyet fogtam, minde másvolt, de full ugyanaz a kivitelezés.. egyiknél finomabban forgott az analóg, másiknak gagyibb volt a hátsó 2 gombja...


    végül megrendeltem a logitech rp 2őt, ha valóban picit jobb minőséget kapok, és tartósabb cuccot, akkor megér nekem +1-2 ezer forintot.. Én vhogy vonzódom az esztétikus minőségi darabokhoz, úgyis olyan ritkán veszek, de akkor már jót.. gamepadot nem tervezek többet venni életemben.. kormányt is csak 1-et vettem...

    :)
  • mohus
    #2216
    én meg ezt ajánlom egy frankó kis DualShock2-vel...

  • eZo
    #2215
    Hi !
    Logitech Dual Action Gamepadom van már több mint egy éve és problémamentesen működik, mondjuk én FIFA és PES játékokon kívűl még sok játéknál használom, pl: Prince of Persia, GTA, NBA... még MotoGP 3-at is sokkal könnyebb vele játszani mint bill.-vel ! Szóval aki nem feltétlenül a legjobbat akarja (Logitech Cordless Rumblepad 2 Vibration Feedback Gamepad), de egy megbizható ár/érték viszonyban jó játékvezérlőt szeretne, annak ajálom a Dual Action-t!
  • Shevchenko
    #2214
    Játszunk most Breki?
  • Breki33
    #2213
    a fifa vibrál de ottis ki lehet kapcsolni
  • Johnny23
    #2212
    ejnye ,nekem nem vibrál kapufánál
  • horpeti
    #2211
    és melyiknek az analógja, gombjai bírják tovább? nekem nincs szükségem ilyen vibrálásra :D de mind1, ha van benne...

    a lényeg, hogy ne kelljen hamar kidobni, no meg legyen R1, R2 jó pozícióban!:)

    +1-1.5k forintot nekem megér... ha már képes vagyok ilyet venni :)
  • horpeti
    #2210
    Dual action


    Ebben hol az R1-R2?? :)

  • Breki33
    #2209
    az a dual action

  • horpeti
    #2208
    7000 egy ilyen, nem kevés...

    ha megveszem már 14kt költöttem PESre... ehhhhh. mekkora alma vagyok :)

    De mondjuk legalább a gamepad, ha bírja, akkor lehet másra is használni.

    Bírja a strapát, nem erre mondták, hogy viszonylag hamar tönkremegy?? vagy az másik? :)

    van ennek vmi konkurense, de fogalmam sincs melyik...
  • horpeti
    #2207
    hehe :F

    Szóval akkor mást nem tudsz ajánlani, ez a "legjobb"?? pl. az ami a PESben van gamepad az mi?

    Te analóggal irányítasz ugye? nem strapás azzal a kis izével végignyomni órákat, folyamatosan iránytváltani, stb?? azt a picit gondolom csak 1 ujjal tudod tologatni, vagy egész bal kezed használod?
  • Breki33
    #2206
    igen természetesen

    Pes-ben nem vibrál

    amúgyis csak kapufánál vagy ha felrúgnak
  • horpeti
    #2205
    Te ezzel nyomod?