banner
  • Attila 007
    #2137
    Gábor, ha megengedsz egy jótanácsot, vegyél XBOX360 at, nekem is van egy combos pc m jó lehet már középkategoria, de játék még nemvolt ami akadt volna, főleg a fiad örömére, de a magad szórakoztatására is, én is Battlefieldezek rendesen PC n, és megvettem BOXRA is, szerintem nagyon jó a grafika, meg a küldetések is, ezt tapasztalatból mondom, és persze sok más szórakoztató ötletes játék van még erre a gépre, Én 27 éves vagyok ciki, nemciki imádom a 360 amat, nemgondoltam volna hogy még játékélményben tudnak valami újat mutatni, hát játékról játékra egyre jobban, gondolok itt a CONDEMNED re, NBA2K6, nekem a BL2MC is nagyon tetszett, és még sorolhatnám, jelenleg 14 játékom van és kevesebb még igyis az egész hóbelebanc, mintha új PC t vásároltam volna, persze elengedhetetlen egy nagy LCD TV is 1080i vel. Ha van valami kérdésed(tek) szóljatok, most is csak leirtam a saját véleményemet, u.i.: csak egy kis plussz hogy ping-pong:) mert ugye PC re az nincs és nagyon komoly kis csatákat lehet abban is vivni a sok Gamerrel. Kihivás még a gamerpoints begyüjtése ugynevezett achievements, minden játéknak van 200 tól 1000 ig, és mielőtt játszanál valakivel sok infot megtudhatsz a másikról, mivel játszik, miket ért el stbstb, nah zárom reggeli soraimat, üdv mindenkinek.