#170284
Oh... nem rossz, nem rossz :-) Nekem szerencsére angol az összes kazi, sajna nem sok van. Idehaza nem is nagyon tudtunk bele venni, nagy ritkán Bécsben kaptam engedélyt a vételezésre és persze be is szívtam keményen vele. Azt tudtam, hogy Super Mario-t akarok, mert az 1. résszel orrvérzésig.
Így szépen meg is vetettem a szüleimmel a Mario Bros-t, gondoltam ezzel tutira megyek, ez biztos valami újabb Super Mario-s remek platformer. Aztán nem.
Nem akarok senki lelkébe gázolni, de az egy igazi fos volt. Oltári nagy csalódás volt. Ez a játék max annak jó, aki a haverjával, tesójával tolja és elvannak vele kis ideig, aztán jöhet az igazi SMB. A Mario Bros egy töltelék.
Drága is volt és teljesen elkeseredtem, mert arra az évre ezzel kellett beérnem. Rémes volt. Szerintem azt a csalódást egy jó pszichológus se tudná kikezelni belőlem, örök sérülés :-(