banner
  • Attila 007
    #1149
    Na tegyük tisztába a dolgokat, vásárolsz egy premium packot, azon van winyó amire letudsz szedni az úgynevezett marketplaceről trailereket, és játszható demokat. Ehhez a géphez alapból kapsz "ajándékba" egy hónap GOLD live előfizetést, ami csupán annyiban különbözik a SILVER től, hogy tudsz internet segitségével másokkal játszani a hálón, akiknek szintén GOLD előfizetésük van, a két dolog között ennyi a különbség. Tört játékokat meg felejtsük el egyenlőre, ki tudja meddig, nekem az a tippem hogy a ps3 megjelenéséig. Vannak ilyen pontkártyák amiket határozott pontmennyiséggel különböző áron tudsz megvásárolni, ez arra jó hogy különböző kiegészitésekkel tudd a játékaidat bőviteni. Irok erre egy példát: Mondjuk van ilyen pontrmennyiséged tegyük fel 2100 pont, van egy PGR3 autós játékod, és 60 pontért tudsz hozzá letöltéeni még autókat, itt egyenként 60 pont kocsinként az érték. Remélem kicsit tudtam segiteni. Még irnék egykis saját véleményt, én nagy PC őrült vagyok, és netán aki filózik azon hogy pct fejlesszen vagy inkább beruházzon egy ilyen gépre annak Én mindenképp az XBOX360 at javaslom. Játszhatóság, GRAFIKA, Hangzás, játékélményben kapásból pl a pgr3 veri az összes ilyen fajtájú PC s autós játékot. Ott a FIFA WC06 az is az össszes platform közül PC vel egyetemben magasan a legjobb ezen a konzolon, de akár vehetjük sorba az összes idáig erre a gépre kiadott játékot, ha felvagy szerelve egy jó TFT monitorral, vagy egy HDTV vel, és van házimozi erősitőd meg optikai kábelen csatlakoztatható hangrendszer akkor kötelező az XBOX360, én még a konzol előtt beruháztam ezekre a dolgokra, igy az egész adta magát, de ha esetleg árakat nézünk, akkor egy HDTV az 200.000 egy ilyen koznol az 85-100.000FT és ha összevetjük hogy pcnkre egy X2 es proci egy jobb vga jön max ki ebből az árból, akkor is láthatjuk hogy egy középszintü pcnk ugye megmarad (kinek mi) és lesz egy magasszintü játékgépünk. Kellemes estét mindenkinek. u.i.: nemvagyok kiváncsi az olyan megjegyzésekre, összehasonlitgatésokra hogy fillérre pontosan kinek mi az igénye, és hogy az olcsóbb meg stbstb, ez az én kis véleményem ennyi. Jah és ne legyen konzol vs pc párharc se ha kérhetem:)