Ableton live-ról röviden v. hosszan
  • Blasta
    #433
    A hangzas amugy direkt ilyen, nem azert mert ezt szeretem, hanem kitalaltam magamnak ezt a projektet, miszerint osszehozom a 80as evek B akciofilmes soundtrack hangulatat napjaink stilusaival, illetve azokkal a stilusokkal amiket en szeretek hallgatni. A vicc az egeszben, hogy egeszen eddig a projektig szinte notoriusan elutasitottam a 80as eveket, aztan kicsit utana jartam a dolgoknak es feltunt, hogy van 1-2 eloado akik a mai napig is brilliansan hozzak a 80as evek szintipop hangzasat (Kavinsky, hogy a legnagyobbat emlitsem napjainkbol), csak napjainkban is siman meghallgathato minosegben es stilusban, es ehhez egybol kedvet kaptam. Kihivas volt, mondjuk igy :)

    Amugy a zenekiadas mar nagyon nem ugy mukodik mint regen, magam is meglepodtem ahogy egyre melyebre astam magam. Barki barmikor feltudja tolteni ingyen vagy egy kisebb ellenszolgaltatas fejeben olyan helyekre a zeneit ahol milliok tudjak meghallgatni (es ezert ha apropenzt is, de azert lehet keresni, bar nem ez a lenyeg a mi szintunkon sztem). Nem kellenek mar kiadok, az internet atlepett rajtuk, nincs szukseg rajuk plane azert mert legnagyobb reszben a zenek legyartasat illetve terjeszteset vallaltak magukra (es persze a marketinget) de ezekre mar nincs szukseg mivel senki nem vasarol CD-t lassan, nincs mit legyartani/terjeszteni. Nezz utana ezeknek ha erdekel, vagy ha gondolod kuldj pm-et es adok par linket ezzel kapcs. ;)

    Amugy igen, a lenyeg, hogy jol erezd magad es alkoss vmit ami boldogga tesz esetleg meg 1-2 masik emberket is.