• Tarafan
    #2004
    Sziasztok,

    gondoltam letöltöm az új x-com: enemy unknown játékot, aztán olvastam, hogy a tört verzió xp-n nem megy.
    Mondtam magamban, hogy ez így nem állápot,aztán a neten karsgélve megtaláltam az extraterrestials-t.

    Nagy "ufó" rajongó voltam a kilencvenes években, aztán telt az idő, más játékokkal játszottam és valahogy a mai napig nem volt tudomásom arról, hogy készültek "folytatások". (lehet egy másik bolygón jártam ezalatt a 17 év alatt?)
    Amúgy ha vkinek kimaradt volna az elmúlt évtized(mint nekem), itt egy gyorstalpaló:
    http://lfg.hu/47012/ismerteto/x-com-enemy-unknown-attekintes/

    Lényeg a lényeg, elkezdtem játszani a gold editionon-nal(miután youtubon megnéztem az összes klónt és nem tetszettek, csak ez), és nagyon bejön, nekem majdnem egy az egyben visszaadja az első ufó-s élményeket.
    Valahol örülök is, hogy csak most találtam meg, mert így már egy javított játék van előttem. Baromira tetszik.
    A grafikája is bejön. ( miután a 93-as x-com-énál azért jóval szebb)
    Azt hiszem ezzel fogok játszani most egy darabig, a nálunk napokban megjelent x-com: enemy unknown-nal meg majd csak kb 2 év múlva, mikor is már javítva lesznek ott is a bugok. :)

    Egyedül az nem tetszik/tetszett, hogy a küldetéseken, nem lehet a kameranézetet távolítani, hogy többet lássunk, de már megszoktam így is.
    Faja game, ezer hála a fejlesztőknek!