• Prince23
    #19140
    De ha kilépek a játékból, akkor megint ott teremnek. És mentettem pedig. Itt semmi értelme a mentés funkciónak:(
    A lényeg azon vagy, míg játszol, érd el az ujjászületési kutakat. És ölj a mapokon, de ne lépj ki, mert cseszheted. Mindent kezdhetel előrlöl.
    Amúgy a mérgezés szintem maxon van kipontozva. Szerintem nagyon jó, egyet ráütök egy kentaurra 2-3 sec múlva kifekszok. Ha anélkül játszom, akkor jóval nehezebb a sebzés. Ja és ez a mérgezés kifejezetten élők ellen hat (holtak ellen nem), tehát a legjobb Pókok, patkányseregek ellen többekközt. Ami a regenerációt illeti, az a Természet kasztosodás adja. De akkor h passzolhatom le a Védelem kasztot???
    Delphibe volt egy misztikus, ott pénzért visszatudtam fejlődni, a pontokat visszavásároltam, és inkább a Zsivány szakosodást fejlesztem, mert ezzel a Védelem kaszttal semmit sem érek!
    Kérdés: h tudom lepasszolni a Védelem kasztot? helyette a természetet akarnám felvennni.

    ui: jóhogy nem fagyogat a játék.