dudovec#18736
Artifactok kb 1-3 perceként aktiválodnak.. Attól függ, hogy milyen 'szintűek'.. Nyilvan, a gyengebb artik képességei sűrűbben kapcsolnak be, míg a jobbaknak ritkábban. Nem tudom már, de asszem 15% a sansz, hogy aktiválodik "valami" által, amire mindig hivatkozik a szövegében.
Paladinrol annyit, ha harcolni akarsz vele, akkor nem a storm a legjobb "kiegeszitő" mastery a defensenek. En sokkal inkabb javasolnek egy Wardent vagy egy Conqot ha harcolo defendert akarsz.
Hameg Stormmal varazslo karit akarsz, akkor az Oracle ill. Druid sokkal kezenfekvőbb mint a Pala, de ha megvannak a legjobb cuccok már a játékban, akkor a caster Palából kb halhatlan karit lehet csinálni:)
Ezert mondjak sokan, hogy a Pala nem az igazi.. Def harcosbol kapasbol van 4-5 ami hatekonyabb.. Casterbol meg csak akkor lesz jo, ha tenyleg a legjobb cuccaid vannak.. Igaz , akkor eleg jo lesz.)