Shorlex#17586
Pedig az earth az full mágus kaszt.
Earth enchantment az lehet hogy neked mint kezdőnek látványos, de tudod miért?
Mert amikor elkezded a játékot és van a kezedben egy 30-at ütő spear, akkor ha aurával lesz 60, akkor az 100%-os növekedést eredményez.
Csak azt ne feledd, és jótanács, hogy legenden meg 2000-res ütésre jön 2030, az vajon hány százalékos növekedés? Na megéri ezért az earth enchantment?
Szal kezdők hajlamosak azt hinni, hogy az earth enchantment az hú de jó mer növelli a sebzést. Nem növelli az ló..xt sem a sebzésen, úgy hidd el ahogy mondom. Az amiről te beszélsz az nulla.
Heat shield az mágusnál is bejátszik.
Ring of flame:
Na pont teszteltem az elmúlt napokban. Virslinek abban nincs igaza, hogy fos, mingyá mondom miért de abban igaza van hogy ne, harcosnak való.
Szal teszteltem hogy +4 skillel mit tud az a ring of flame. Mivel van benne fizikális sebzés is, meg elemental, ezért a +damage% és a +elemental (fire)% nyilván hat rá.
Ami nekem meglepő volt, hogy ha pakoltam astr-et mint az őrült, attól egy grammal nem lett több a sebzése, de ahogy pakoltam neki az intet, rögtön minőségileg ugrott az egekbe a sebzés.
Ez is bizonyítja, hogy igazán full mágusnak való, mer int-el a mágus szaladgál.
Szal fogsz egy summonert, magadra raksz csupa +fire sebző dolgot, sok intet, messziről elnyomod a plague-ot és ahogy odaér az nmy, szinte már halott is, annyira zúz a ring of flame. Én sem gondoltam volna hogy ennyire ütős.
De bossra kuka. És itt lőttek a summoner terveimnek :D