• Macccy
    #1582
    Vazzee! Elkezdtem elölről nightmare -en! Három hiányzó Manuscript Page -et meg is találtam, kiderült mi is lett Toby-val az elveszett kutyussal az erdőben (rádióban halljuk hogy elvesztette a gazdája) stb. De ami még nagyon tetszett ... kiderült számomra is miért "BIRD LEG CABIN" a banya háza: amikor megérkeznek Alice és Alan a tópartra, ha ott felsétáltok vissza a sziklás szerpentinen, vissza a kocsihoz, onnan fentről megnézve ('LOOK') az apró sziget és a hozzá vezető kis híd úgy néz ki, mint egy madár lába! ÉS az Alan Wake Files-ban pedig kiderül, hogy helyi rémtörténetek közt szerepel egy történet egy erdőben élő, hosszú körmű banyáról, annyi kiegészítéssel, hogy a háza 'madár lábakon' (!) jár, ezért nem lehet soha rálelni! Érdekesek ezek a szájról-szájra pletykák, feltehetőleg ebből ered a félreértés! Azt is meg lehet figyelni, hogy amikor Alannel először beléptek a kisházba a szigeten, nincs villany, felmentek az emeletre és ha bementek a hálószobába (jobb oldali ajtó a lépcső tetején) mondja is Alan "A ház minden szobája olyan mintha egy időkapszula lenne a múltból" vagy ilyesmit. A falon ha megnézitek, a naptár 1970 JULY -nál van nyitva! Na és vajon mi történt akkor? Imádom az ilyen részleteket meglelni!

    Nightmare-en amúgy megtalálni néhány dolgot tényleg rémálom, mert amikor elsétáltam Karl Stucky benzinkútjától az úton a ködbe, hogy felvegyek egy kávés termoszt, majdnem szétszedett 6 sötét helybéli genyó. Állat!