• Macccy
    #1431
    Ja és most a spoiler észrevételeim (aki végigjátszotta olvassa, mondja el mit gondol, de lécci úgy, hogy a játék további epizódjait még ne lőjje le) (ja és ha már volt róla szó, nem olvastam el az általatok írt spoiler részeket, mert még csak most kezdtem ugye)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Majd kiugrott a szívem a vigyorgó pofámon át, amikor meghallottam MAX PAYNE hangját, Alan egyik kézirat részletének (Sudden Stop 1-2) felolvasása közben!! Te jó Ég! Nem hittem, hogy egyik kedvenc játék hősömet viszont hallom még! Ez ismét egy állati szép húzás volt a Remedy részéről!

    De tovább megyek ... Alex Casey = Max Payne ? (ugye tudjuk, hogy Alan bestseller regényeinek főszereplője Casey volt)

    Létezik, hogy Alan írta Max Payne akció-thriller drámáját, esetleg akkor tájt, amikor két éve télen New Yorkba költöztek és évszázados hóvihar tombolt??

    Aztán ott vannak a könyvek amikkel Alan olyan sikeres lett:
    Return To Sender
    What I Can't Forget
    Alex Casey (címre lehetne akár a Max Payne)
    The Things I Want
    The Fall Of Casey (ez akár a Fall Of Max Payne)


    És még egy, kicsit másik dolog: a Végtelen Határokra hasonlító sorozat, amit a TV -ben nézhetünk néha esténként, a címe ...
    Night Springs ('A Sötétség Virágzik') ... hmm, a város neve pedig ... Bright Falls ('A Fény Elbukik') ...