-
hapi #6103 Na végre tárgyilagos voltál, haladunk.
Így már lehet vitázni. Azért még kerülöd a lényeget de sztem így már könnyen megfoglak.
Még mindig várok arra hogy rábólints erre a mondatra:
A biztos Vet többet ér mint az esetleg szerezhető!
Amint végre ezt belátod akkor sztem ez sem esik majd nehezdre:
AZ elit seregek (ejtőernyős,ranger,storm,Kcross)neked azonnal vet3 ként lépnek be a játékba nekem nem. És mivel csak később hozhatók be az Xp miatt, nincsenek elég ideje a csatamezőn hogy felvegyék a versenyt a te instant Veterancyddal.
És akkor a végére marad a Vet3 kombinálva a medic bunkerrel ahol én Us tegyük fel kurva jól harcolok és sok Grent megölök és gyorsan fejlődök vet3-ra de ott megállok. Te viszont annál többen leszel minél többet ölök és ez viszont nem áll meg. Persze minden zombie gren egyből Vet3!
A fenti 3 eset sztem egyértelmű vet fölényt jelent WM-nél sztem ezzel felesleges is vitáznod.
A te kérdéseidre a válasz:
1.-4. Még mindig azon lovagolsz hogy US vet ingyenes ami köztudott. Próbálod félremagyarázni amit írtam de mindegy is.
Szal én (gren,bar,sticky)-vel tudom fejleszteni a gyalogosaim te pedig vet 1-2-3 mind 2 oldalon fuelbe kerül. De neked olcsóbban jön ki sztem fuelből, mint nekem. Ezért is van hogy WM undorító módon 1/4 mappból is megcsinálja a vet 3 a közepére már. Hagyjuk is a vet gyorsító lehetőségeinket hisz 3 évet így szoptunk már végig a játékkal.
2. neked volt már olyan meccsed ahol sikerült a rifle legalább a felét fel vetezni 3-ra nekem meg minden meccsemen vet 3-as gyalogosok ellen kell küzdenem. Arányaiban nem tudom érzed e a különbséget.
3. Ok! honnan tudod hogy édes a faszod? Kóstoltad-e? :)
5. Szted erősebb a rifle vet3-on mint storm vet 3-on. Ok. Ezen vitázhatnánk de nincs rá szükségem, mert a játék végére általában 4-5 rifle ellen 6-8 gren jön. (1-2 zombie azért mindig sikerül) és annyival már szted sem erősebb.
Sztem ha tárgyilagossan nézed már be kéne látnod hogy WM vet erősebb, és használhatóbb a gykorlatban minden skill nélkül is.