CAC#3147
Az a baj, hogy kissé összekeveredtek a dolgok. Panther groupról beszélsz, meg "hazakergetett rangerek"-ről, pedig az egyik wm a másik pe. Szerintem itt alapban a magányos wm Pantherről ment az eszmecsere.
Egyébként a Panther Groupba légyszíves számold bele a kifejlesztési költségét, illetve a követelményként előírt upgradek költségét, tovább ne feledd, hogy ehhez az épületek 75%-át fel kell húzni. US-nél az AT gun-hoz elég a 40%-át. Így igenis rohadt drága a Panther group, és ha az ellen idáig eljut:
1. vagy te csináltál valamit rosszul, hogy engedted
2. már neked is hasonló kaliberű haderővel kell rendelkezned
Hiányolod az us ellencsapást:
1. Armourban ott az M26 + allied war machine.
2. Airborneben a tankkiller recoilless rifle + AT drop.
3. Infantryban a rangerek + of map combat group (ebben néha 2 M10 is van, amiből egynek illik túlélni a küzdelmet).
A Panther 2-es támadással rendelkezik gyalogság ellen. Így szerintem az inf a legjobb választás ellene stickyvel+rangerrel.
Az aknában igazad van, de nem csak a hidaknál lehet alkalmazni. Az utakon ugyanis gyorsabban halad minden egység, mint terepen, ezért útvonalkeresésnél automatikusan az úton fog haladni a tank. Persze nehéz előre kiszámítani, de egy jó helyre tett mine isteni tud lenni. :)
Szóval tény, hogy erős a párduc, de szerintem ezzel nincs baj.