
Hivatalos forum Oktató videók Kép feltöltése JoeDestroy_cucc Oktató vid_HU L_Viper cucc BMS manual_HU 80's Mod HT kisokos BMS Wiki Falcon4exe
-
#52178
Repvez linkelt egy tutorialt JSOW-ról, az teljesen oké, de amit 13 percig magyaráz, azok inkább a finomságok, hogyan állítod be pontosan, hogy milyen magasan, milyen irányból támadja a célt, hogy indítod egyedül vagy párban, stb. Ezek is fontos dolgok, de a te problémádhoz nem sok köze van. A JSOW-hoz semmilyen különleges eljárás nem kell, befogod a célt TGP-n vagy FCR-on, indítási távolságon belül rátenyerelsz a picle-ra (másfél másodpercig nyomni kell, ami elég soknak tűnhet), és a JSOW elmegy. Ezt próbálgasd, ha ez nem működik, akkor valami alapvető hibát keress. Bekapcsoltad-e az fegyvert SMS lapon, kapcsoltál-e Master Arm-ot, ilyenek.
Ha azokat biztosan jól csináltad, akkor nézd meg a státuszát. Ha idő előtt felengeded a pickle-t, megszakítod az indítást, akkor a pilonon lévő fegyver "hung" módba kerülhet, és utána már nem indítható. Ezt az SMS lapon látod, a pilont jelző szám helyett H-t fog írni. Igazat megvallva ha ott bármilyen betűt látsz a számok helyett, H, D vagy F (hung, damaged, fail), akkor az a JSOW már nem indítható (ha a másik pilon még számot mutat, akkor átválthatsz arra). Vigyázni kell a túlterhelésre is, a CAT III-at sokan rosszul használják, az nem a nagy G-t tiltja le, hanem a nagy állásszöget. 9G-t is bele tudsz húzni CAT III-ban is, amíg az állásszöged 15 fok alatt marad.
Utoljára szerkesztette: VO101Tom, 2021.05.11. 21:30:58