
Hivatalos forum Oktató videók Kép feltöltése JoeDestroy_cucc Oktató vid_HU L_Viper cucc BMS manual_HU 80's Mod HT kisokos BMS Wiki Falcon4exe
-
#51741
I-hawk redditen irta, hogy 3 éven belül szeretnék megoldani a motorváltást. Meg azt , hogy attól, hogy nem mutatnak képet még nem jelenti azt, hogy nincs is már .Tehát már van legalább egy olyan szintü verzió ami futtatható, mégha gondolom nagyon sokminden hiányzik is .Ha hinni lehet a podcastos nyilatkozatnak akkor 100 körülre tehető azok száma akik bedolgoznak a BMS-be amiből kb 5-10 fő kodol.
Az uj FS nagyon jól néz ki, de sajnos ez számomra nem alternativa, mert nem lesz benne katonai gép vagy legalább is nem ilyen szinten fegyverhasználat meg végképp nem.Sérülésmodellről se nagyon irtak eddig.
Számomra az nem szórakoztató, hogy felszállás után csak be kell nyomni az autópilotot és az lerepüli az utvonalat mialatt én megnézek egy filmet vagy dolgozok. (megtörtént nem egyszer az ismerösöm igy nyomja
Az meg számomra semmit nem jelent, hogy felszállás után benyomom az autópilotot és majd pár ora mulva visszaulök