• repvez
    #49818
    Látom nem figyelsz ,De bemásolom az utolsó mondatom:
    DE itt most konkrétan és szigoruan véve a kabinra és müszerezetségre gondolok , nem a radar és fegyverzet különbségekre.

    Az, hogy az oroszok el voltak vannak maradva elektronika terén mint a borravaló arról nem tehetek.DE , hogy olyan gépek nem illenek egymáshoz amik , korban és térben is találkozhattak ,decsak azért nem mert az egyik jobb volt a másiknál azt azért nem értem.

    Az oroszoknál lehet még a mai napig sincs CCIP/CCRP mod.A HUD kijelzés, meg még a mig -29esen is eléggé puritán volt.
    Az eltérő géptervezést alkalmazást és társadalmi különbségeket nem lehet levetkőzni .

    Gondolj bele csak a mühorizont eltérő müködésére orosz és USA oldalán.

    DE attől még ugyan ugy lehetnek szembenálló felek abban a korban.LEgalább annyira van létjogosultsága, mint egy semleges Svédország Viggenjének.
    Vagy mint az eddig pár polygonból álló J6-os gépnek amit most csinálnak, biztos annak is tökéletes FM-je volt .

    Meg ha jól emlékszem a 2 MFD megléte alapkövetelmény a Falcon motorjában, ugyhogy az ilyen 3. gen elötti gépek alapből kiesnek.
    ÉS igen is jó lenne elvonatkoztatni a koreai területtől, nem csak abból áll a világ.
    Szivesen látnám az összes 4. genes gépet és igen akár a román modernizált 21-eseket is vagy az ALCA-t. Ez utóbbi annyira kompatibilis a Falconnal, hogy a gázkarja abből való és a szimbolum rendszerét is használhatja.