Jogos-e a Gábor Dénes Főiskola rosszhíre | Általában vélemények a GDF-ről
  • FragStaR
    #74
    Üdv! Én idén érettségiztem és mivel a BMF -re nem vettek fel (2 pont kellett volna brühü:) Így csak a GDF re jutottam be informatikus közgazdásznak. Nappali tagozat és államilag finanszírozott ahova felvettek de nem tudom, hogy akkor csak Budapesten lesznek az óráim vagy a kihelyezett karokra (pl Tatabányán) is járhatok majd vagy azok csak a levelezősöknek vannak fenntartva. Meg sajnos elég kevés az infó amiket találok... igazság szerint nekem az a benyomásom, hogy ez abszolút egy olyan suli ahová többségében 25 év felettiek járnak akik munka mellett tanulnak és mivel én még csak 19 vagyok lehet hogy néha (órákon pl) elég kellemetlenül érezném majd magam közöttük valamint a diákélet sem túl aktív akkor gondolom (naná mivel már nem is diák a többség:) A kollégiumról jóformán semmi használható infót nem találtam (elvileg nincs is saját kolesza hanem valami szállodaszerűséggel állnak szerződésben) pedig jó lett volna vmit tudni azért róla (kaja, kik laknak, mekkora élet van ott stb...) mert szerettem volna kipróbálni a koleszt tök poén lehet:) De így sajnos marad a zsákbamacska kipróbálom mindenképpen max beraknak vmi 40 éves fószerral 1 szobába aztán ha nem tetszik eljövök és keresünk albit. Ezek a pletykák miszerint nincsenek megbecsülve a GDF es diplomák tovább szomorítanak (bár őszintén remélem hogy ezek csak ilyen rosszindulatú híresztelések). De azért mindenképpen megpróbálom (megkezdem a tanévet:) Ha van vkinek használható információja/tapasztalata ami csak egy kicsit is kapcsolódik ahhoz amit leírtam az azért pötyögje be jól jönne! Dunaújvárosba is felvettek (műszaki menedzsernek nappali és államira) szerintetek azzal jobban jártam volna -mármint ha nem utolsónak jelölöm be és oda vesznek fel a GDF helyett ?:)