DUgsdu3.png11106663921180798017.jpg

Linkek: EP2 Steam Oldal - Orange Box Hivatalos Oldal
Van külön Portal topic, Portal ügyekkel kapcsolatban plz oda!
EP2 Magyar Fordítás

!!!A WAREZ KÉRDÉSEK KERÜLENDŐK, A WAREZ/TÖRT SZERVER LINKEK TILTOTTAK!!!!

  • janos666 #2691
    Nem egyértelmű hogy memóriahiba?
    Futtass memtest-et. (cd-ről kell botolni és lefuttatni egy programot ami megállapítja hibásak-e fizikálisan a RAM-ok, de nem árt hagyni 1-2 órát futni hogy bemelegedjen a RAM is meg az alaplapi chipset is) Ha ehhez nincs kedved vedd lentebb a memóriák sebességét vagy nagyobbra a késleltetéseket (CAS, RAS, stb.) a BIOS-ban és ha úgy jó akkor vagy új RAM-okat veszel amik bírják a sebességet vagy úgyhagyod lassítósávon.
    De lehet hogy a windowsod ment szarrá, netán még az is hogy valami vírus gyilkolja a rendszert amiért összezavarodik a memóriacímzés. Lehet nem a RAM-od vágyik a kukába hanme az alaplapod. De ezzel el kell szórakozni, ha nem értesz hozzá szervíz, vagy nem ér annyit akkor delete HL2. Netán próbáld eredeti verzióval ha crackelt, ha nem provison hanem valómi utógányolt ISO-s cucc akkor szedd le az eredeti provision-t meg ha van azóta akkor a provision updateket. Ha az van ellenőrizd a RAR-okat winrar-al és bontsd ki újra. Olvass nfo-t hogy jól indítod-e egyáltalán? Keresd meg a topikját a cs.rin.ru/eng fórumban és nézd meg van-e másnak hasonló hibája, javaslata rá, tegyél fel kérdést ott is.
    Nah, mit még? Az a gond hogy tényleg 1000 hiba lehet, ha lenne itt valaki akinek ilyen baja volt és megoldódott biztos segítene legalább pár szóban.