Disney World
  • CSOCSO
    #67
    VAAAAAAAAAAAAAA nah.. hazaertem ahaverral... holnap reggel megyunk vissza de egy buli miatt visszautaztunk ide:) hihehehehe
    nahszoval... mivel sajna ma rohadt szar ido volt:( esett mint atom.. ezert nem cisnaltunk semmit.. mert pont az elso nap voltunk ott ahol minden fedett helyen van... a tobbi mind nyilt terepen van szal esoben nem igazan elonyos odamenni.. nah mindegy.. szal az Universal Studioban voltunk elso nap, azaz tegnap.

    Megprobalom SPOILER mentesen leirni a dolgokat hatha valaki kedvet kap hozza es szeretne itt eloben atelni az egeszet.

    Szal eloszor a The Mummyra ultunk fel.
    Hullamvasut feleseg, igaz baromi rovid de valami irtozatosan ZSIR!!!!!! lehet reg ultem hullamvasuton de eskuszom sokkal jobb mint ami magyarorszagon van vagy a tobbi nagy vidamparkbeli hullamvasut... ubergyorsan ment es nem kimelt es voltak meglepik:)))) szal NEM szabad kihagyni!

    Sztan kovetkezonek a BeetleJuice Show kovetkezett.
    nemtom ki emlekszik meg bitlidzsuzra. egy halott ficko bortonmintas zakoban es valami irto paraszt nomeg hulye:)
    Hat a Show sem volt kulonb!
    Hatalmasakadt poenkodott meg parasztkodott a csako.. szanaszet rohogtem magam, plusz z enekek is elvezhetoek voltak... szal aki tud angolul vagy akit erdekel az ilyen rock&roll musor az ne hagyja ki!!!!!

    JAWS - caaaapa:) reeeegi nagy kedvencem ami miatt meg a Balatonba is fosva mertem bemenni 100 meternel tavolabbra...persze kiskoromban:)
    A show ugyancsak eszmeletlen rovid volt, par helszin a capa parszor feltunik de azert latvanyos es egesz zsir.. mit ne mondjak.. ha ekkora capa tamadna ram alaphangon is tripla szivrohamba doglenek bele azonnal!
    ja es fontos.. aki beul a turara.. a hajo BAL oldalara ulljon mert sajna az en oldalamon ( jobb) alig tunt fel:(

    mindenesetre egesz jo szal lessetek meg!

    Earthquake - metroalaguti foldrenges... haaaaaat.. azert ennel kicsit jobbat vartam volna el de azert egesz erdekes volt.. en aszondom hogy egy ilyen turara sot a tobbire is csak ugy jo elmenni ha elotte sehol nem nezed meg hogy milyen es mirol szol.. ugy tudna meglepiket okozni.. de iiigy:(
    sajna elore lathato mi hol fog elrepedezni eltorni... de egesz latvanyos.. vegulis gyengebb mint a tobbi de erdemes meglesni.

    Back to The Future - NAH EZ ALLLLLAT volt!!! KOTELEZO meglesni.. egy terembe ket delorean van felemelve hidraulikaval egymas melle.. persze egymast alig latjatok de ha kihajolsz mihezkepest az autobol lathatod a masik autot.. egy hatalmas felkos alaku kivetitobe nyomatjak a filmet ami sajnos elegge regi lehet, mert latszik a CGI-n hogy nem most csinaltak.. plusz sajna baromira homalyos az egesz kepernyo:(((
    ettol fuggetlenul eszmeletlen elvezetes!!!! eddig a LEGESLEGJOBB Szimulator amibe valaha is ultem! Szinte tenyleg ugy ereztem magam mintha igazi hullamvasuton ulnek!!!!!!!! ugye nem kell mondanom hogy kotelezo-e?...

    Men In Black - vasutra felfogatott 6 szemelyes autoba kell beulni es onnan fegyverekkel kell lodozni amiert pontot kapsz... egesz jo. es vegulis jobb mintha csak ulni kene es nezelodni.. ja es az eleje is latvanyos.. hiszen egy olyan szoba elott kell eljonni ahol ket olyan gyikszeru ize beszelget kavezas kozepette:) hehehehe... amugy 145 ezer pontot csinaltam.. a 100ezer bonusz nelkul:(( sajna elfelejtettem megnyomni a NAGY piros gombot hogy megkapjam..no nembaj..szal nem a legjobb de lessetek meg!


    Animal Planet Live - ahogy MINDEN MAS IS (!!!!) ez is elegge rovid (sajna) pedig voltak benne jo dolgok... foleg mikor a madaracskak szalnak a fejunk felett.... bazz nekem egy sas a fejemtol 5 cm re szallt el.. UBER VOLT!! szinte ereztem alabszagat a madarnak! [:)]
    ize... kozepre uljetek de kicsivel jobbra a szinpadtol kepest.. de ne nagyon..csak par embernyivel.. ugy hogy a mogottetek levo epulet bal oldali szele ( ha fele allsz) es a szinpad kozepe koze uljetek. es akkor szinte tuti a fejetek folott szal el a sas... szal ne hagyjatok ki!

    E.T - nah ez volt a leggagyibb:(( ezen is nagyon meglatszik hogy kitudja hany ezer eve csinalkodtak ide a babukat mega diszleteket.. plusz SEMMI kulonos nincs az egeszben.. aki ET buzi az lesse meg.. a tobbiek CSAK unalom ellen uljenek fel ra.. de nemhiszem hogy sokat lehetne unatkozni.. reggeltol estig pont fel lehet ulni legalabb egyszer minden zsirsagra!

    Terminator 3D - nah ez is valami uber volt!!!! kihagyhatatlan! 3d mozi de inkabb 4d.. azaz van fust... viz es szel is hogy meg elethubbe tegyek az egeszet.. hja es elo karakterek..szinte 10 pontos kivitelezes.. hja es persze a filmben ebben is az IGAZI szereplok szerepelnek ahogy a MIB ben.. a Back to the Futureban es a tobbiben is!!

    Shrek 4D - Ez is ugyanolyan.. elethubbe tettek a 3d cuccokat egy ket dologgal.. itt nincsenek elo szereplok de ettol meg nagyon cool!. szal lessetek meg mind a ket tobbdimenzios filmet!

    /ja amugy aterminator fele 4d meg az elo szereplos verzio valami irtozatosan tetszik!!! jo oke nem az igazi terminator szaladgalt elottem de szerencsere ugy van megcsinalva hogy ez ne legyen feltuno es persze van egy ket meglepi a tarsolyukban szal nagyon cool!/

    jajj.. majdnem kifelejtettem a
    Twistert...
    ez volt az elso atrakcio ahol voltunk.. most reszletezzem?????? a vegen majdnem belekonnyeztem!!! szerintetek akkor jo volt????????????
    rohadt rovid de 10 pont! KIHAGYHATATLAN!!!

    mashol nem voltunk.. akartunk meg menni de mar nem volt ra se eronk.. meg amugy is valami problema volt ugyhogy inkabb kialltunk a sorbol...
    szal hirtelen ennyi.. ma este megyunk bulizni haverral utanna meg vissza orlandoba es go to MGM studio meg Epcot
    azutan meg a vizipark es jovunk haza...

    nah csoki