• Maximilian
    #33
    Való igaz, hogy pusztítjuk a Földet, meg nagy a szennyezés, de mennyivel vagyunk mi jobbak, kérdem én, akik nap mint nap ülünk a gép előtt és írunk a fórumba, hogy:"nem fordítanak rá elég pénzt; nem ártana már egy kis bumm; csak az ártatlanok halnak meg, akik igazán semmi rosszat nem tetek"!! És mi?? Mi mit csinálunk?? Semmit!!! Ülünk otthon és vakarjuk a tö.ünket! Azért olvasom ezt a fórumot, mert ennek van színvonala. Tudtok/tudunk jó dolgokat írni, de semmi több. Szerintem valamennyien egyetemisták/fösulisok, vagy már melóztok, esetleg gimisek vagytok. Olyanra esetleg nem gondoltatok, hogy kidolgozni egy tervet a jövőre vonatkozóan? Összejönni néha és megvitatni, terveket kidolgozni? És a "ki fog ránk figyelni?" kérdésre pedig a válasz:SENKI! Amíg be nem bizonyítjuk, hogy igazunk van! Mindent kicsiben kell elkezdeni. Vannak csillagász/földrajzos, meg csomó ismerőseim, meg szerintem nektek is akadnak ilyenek, meg lehet velük is beszélni, hogy tartsanak előadásokat, vag mi tartsunk! 1-2-5 éven belül, ha jók vagyunk, figyelni fognak ránk, mert van hangunk. Erre a fórumra ki figyel rajtunk kívül?? SENKI! Mert mindenki úgy van ezzel mint egyesek itt is:"Remélem nem a mi életünkben fog bekövetkezni." kijelentéssel. Tartotam már előadásokat ilyen témákról és ha hiszitek, ha nem minden héten egyre többen jöttek. Mert érdekli Öket a jövő. Mert az Ő jövőjükről van szó. És szerintem nem Ők tehetnek arról, amit Mi rontottunk el és amit Nekünk kell(ene) helyrehozni. Mindenkinek vannak ötletei arról, hogy hogyan lehetne megoldani pl. az űrutazást/féreglyukak használatát, vagy akármit. Tudom, mert nekem is vannak ötleteim. De én legalább megteszek annyit, hogy a fizika/matek tanáraimtól megkérdezem, hogy mi lenne erről a véleményük és tudnak nekem egytséget adni. És már vagyunk egy páran, akik komolyan foglalkozunk ezekkel a dolgokkal és tartunk előadásokat. De még nem vagyunk sokan! Sajnos. Erről lenne véleményetek???
    Boccs, ha nyers voltam, de ez van!